کد مطلب: 

249621
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: به منظور استفاده حداکثری و بهره گیری از توان و تخصص نیروهای شاغل در مناطق مخابراتی در پیشبرد برنامه های جاری شرکت، مقرر شد معاونین و مدیران ستادی نفرات موردنظر را در تمام مناطق مخابراتی در موضوعات ابلاغی حوزه ستاد، انتخاب و به معاونت راهبرد اعلام نمایند.
استفاده از ظرفیت همکاران توانمند مناطق مخابراتی در پیشبرد سریع برنامه‌های حوزه ستادی شرکت مخابرات ایران

به گزارش سیتنا به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس صدری با اشاره به اهمیت اجرایی شدن پروژه های تعریف شده در حوزه ستادی شرکت، تصریح کرد: به منظور ارتباط سریع تر، نتیجه گیری بهتر و همچنین افزایش بهره وری برنامه های جاری، از توانمندی همکاران مناطق مخابراتی در پیگیری و به نتیجه رساندن امور مهم حوزه ستادی استفاده می شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران افزود: تقویت ارتباط صف و ستاد، به خصوص در پروژه های مهم و فوری که نیاز به همت جمعی در سراسر کشور دارد، با اجرای این برنامه تا درصد بالایی محقق می شود.

مهندس سیدمجید صدری در همین راستا از تمام مدیران و کارکنان خواست تا علاوه برانجام شایسته وظایف محوله روزانه، در مواردی که مربوط به تکمیل دقیق و جامع پروژه های حوزه ستادی است، با همت و تلاش جهادی، حداکثر همکاری را به منظور رسیدن به نتایج مطلوب انجام دهند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه