کد مطلب: 

249481
معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ثبت نام آن‌دسته از خبرنگاران که برای نخستین سال مشمول دریافت کارت بلیت خبرنگاری شده اند در سایت منتفی است.
خبرنگاران برای گرفتن کارت بلیت به ثبت‌نام در سامانه نیاز ندارند

به گزارش سیتنا، معاونت حمل و نقل ترافیک برابر اطلاعیه ای اعلام داشت: «به منظور رفاه خبرنگاران و نظر به سهولت دریافت کارت بلیت، ثبت نام آن دسته از خبرنگاران که برای نخستین سال مشمول دریافت کارت بلیت خبرنگاری شده اند در سایت http://eticket.tehran.ir منتفی شد.

ظهر روز گذشته طی مصاحبه‌ای از سوی مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح های ترافیکی از سوی این معاونت اعلام کردیم آن دسته از خبرنگاران که برای نخستین بار سهمیه کارت بلیت خبرنگاری به آنها تعلق گرفته است می بایست در سایت http://eticket.tehran.ir ثبت نام کنند ، این در حالیست که نظر به سهولت دریافت کارت بلیت و به منظور رفاه حال خبرنگاران محترم، دیگر نیازی به ثبت نام در سامانه نیست و صرفاً ثبت نام اولیه در سامانه تهران من برای صدور و دریافت کارت بلیت مترو ویژه خبرنگاران کفایت می‌کند.

خبرنگاران محترم توجه داشته باشند در صورت عدم بارگذاری عکس پرسنلی در ثبت نام اولیه، در اسرع وقت نسبت به بارگذاری عکس در پروفایل تهران من اقدام نمایید.»

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه