کد مطلب: 

246228
«بازار فناوری اطلاعات عراق» عنوان رویداد فناورانه‌ای است که با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای دانش‌بنیان‌ها و استارتاپ‌ها برگزار می‌شود. رویدادی که در تلاش است تا چالش استارتاپ‌های ایرانی در عراق را بررسی و مرتفع کند.
آشنایی دانش‌بنیان‌های ایرانی با بازار فناوری اطلاعات عراق

به گزارش سیتنا، مشکلات اقتصادی، جنگ‌ و درگیری‌های مسلحانه طولانی، سال‌ها کشور عراق را از زیست‌بوم فناوری و نوآوری دور نگاه داشت. اما این کشور 40 میلیونی که پنجمین تامین کننده نفت جهان است چند سالی است به جمع کشورهای دارای زیست‌بوم استارتاپی پیوسته است. بازاری مناسب برای شرکت‌های دانش‌بنیان‌های ایرانی.

در این رویداد، «چالش استارتاپ‌های ایرانی در عراق»، «مدل رقبای ایرانی در این زیست‌بوم»، «شرایط عمومی استارتاپ‌ها برای حضور در عراق» و «پایگاه صادراتی محصولات دانش‌بنیان در این کشور» معرفی و بررسی می‌شود.

رویداد فناورانه آشنایی با بازار فناوری اطلاعات عراق با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پنج‌شنبه 19 تیرماه برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری مراجعه کنند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه