کد مطلب: 

244438
اپل تاریخ برگزاری اجلاس جهانی پدیدآوران را اعلام کرد که در آن روزآوری‌های جدید آیفون، مک و غیره معرفی خواهد شد.
رونمایی از تازه‌ترین روزآوری‌های آیفون و مک در اجلاس مجازی پدیدآوران اپل

به گزارش سیتنا و بنابر اطلاعات اتشار یافته‌ی اپل، این اجلاس از ۲۲ ژوئن شروع و در همین تاریخ سخنرانی اصلی هم برگزار خواهد شد که در آن محصولات و روزآوری‌های نرم‌افزاری جدید را معرفی خواهند کرد.

شرکت اپل نخستین بار است که این رویداد را مجازی برگزار می‌کند و پدیدآوران را دعوت می‌کند که از درون خانه به تماشای آن بنشینند. اگر روال معمول برقرار بود، پدیدآوران سراسر کشور برای شرکت در اجلاس WWDC به کالیفرنیا می‌آمدند، اما شیوع ویروس کرونا سبب شد تا اجلاس به صورت عادی برگزار نشود.

اپل در مورد جزییات دقیق برنامه‌های مجازی چیزی نگفته و وعده داده است در ماه ژوئن خبرهای بیش‌تری در این باره منتشر کند.

البته اپل گفته است سخنرانی‌های اصلی طبق معمول برگزار خواهد شد و در آن روزآوری‌های سامانه عامل تمام محصولات خود و احیاناً سخت‌افزارهای جدید را معرفی خواهد کرد.

اپل معمولاً سخنرانی‌های کلیدی را به صورت زنده پخش می‌کند اما در سال‌های قبل این کار را در حضور مخاطبان انجام می‌داد.

فیل شیلر، رئیس بازاریابی اپل با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: WWDC20 همچنان بزرگ‌ترین رویداد ما است و به صورت بی‌سابقه‌ای بیش از ۲۳ میلیون پدیدآور ما از سراسر جهان را به مدت یک هفته در ماه ژوئن گرد هم می‌آورد تا از رویدادهای آینده اپل باخبر شوند.

«بی‌صبرانه چشم‌به راه دیدار مجازی ماه ژوئن با گروه جهانی پدیدآوران هستیم تا آن‌ها را از تمام ابزارهای جدیدی باخبر کنیم که برای کمک به آن‌ها مهیا کرده‌ایم تا خدمات و برنامه‌هایی هر چه محشرتر خلق کنند. موعد WWDC20 که نزدیک‌تر شود در باره این رویداد هیجان‌انگیز مفصل‌تر اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.»

به گفته اپل اطلاعات بیش‌تر در مورد این رویداد را از طریق برنامه پدیدآور اپل (Apple Developer) منتشر خواهند کرد و اطلاع‌رسانی در باره جزئیاتی مثل زمان‌بندی سخنرانی‌های کلیدی و نشست‌های پدیدآوران در بستر این برنامه صورت می‌گیرد. به گفته اپل اطلاعات را از طریق رایانامه هم ارسال خواهند کرد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه