کد مطلب: 

243488
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: برای ایجاد «خاطره خوش» از این شرایط سخت در ذهن مردم ایران، تلاش میکنیم سامانه‌ای راه بیاندازیم تا توانمندان را به نیازمندان متصل کنیم و از فرصت فضای مجازی و دولت الکترونیکی استفاده کنیم.
کرونا شرایط سختی بخاطر از دست رفتن درآمدها و باقی ماندن هزینه‌ها گذاشته است/ برای ایجاد «خاطره خوش» از این شرایط سخت، سامانه‌ای جهت اتصال توانمندان به نیازمندان راه‌اندازی می‌کنیم

به گزارش سیتنا، مهندس آذری جهرمی با انتشار ویدئویی به یاد حرم امام رضا (ع)، نوشت:

کاشکی باز هم تو حرم
با کفترهات بپرم... کاش میشد تو این سختی‌ها رفت گوشه‌ای در حرم امام رضا(ع) و کز کرد و یه دل سیر با امام مهربون حرف زد و سبک شد.

ان‌شاالله این روزها به زودی تموم میشه و خواهیم رفت.

امام رضا همیشه انگیزه کارهای خوب خیلی از ما بوده، از بچگی کارهای خوبمون رو به نیت امام رضا انجام دادیم و او رو واسطه برآورده شدن آرزوهامون قرار دادیم.

این روزها خیلی از دوست‌داران امام رضا، به خاطر کرونا، درآمدشون رو از دست دادند. زندگیشون سخت میگذره. میشه تو این شرایط سخت هم یک #خاطره_خوش ساخت. دلشون رو شاد کرد و مهربونی‌هامون رو تقسیم کنیم. حتما دنیا با مهربونی، جای بهتری واسه زندگی کردن میشه.

داریم تلاش میکنیم یک سامانه بالا بیاریم، تا انفاق و مهربانی رو ساده جاری کنیم. بسیاری هستند که دوست دارند به کسانی که مشکل پیدا کردند، کمک کنند اما خب، نمیشناسن. فکر میکنم فضای مجازی بتونه این فاصله‌ها رو کم کنه و #خاطره_خوش رو برای همه‌ی ایرانی‌ها تو این شرایط دشوار رقم بزنه.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه