کد مطلب: 

241805
در نامه‌ی وزیر بهداشت به وزیر ارتباطات، تاکید شد؛
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در نامه‌ای به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در خصوص هماهنگی های لازم جهت ارسال پیامک های آموزشی توسط اپراتورهای تلفن همراه به تمامی شماره های همراه موجود در کشور، تاکید کرد.
ارسال پیامک‌های آموزشی در خصوص پیشگیری از کروناویروس به عموم مردم ضروری است/ فایل محتوای پیامک‌ها در اسرع وقت در اختیار اپراتورهای تلفن همراه قرار گیرد

به گزارش سیتنا، دکتر نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در نامه‌ای به مهندس آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در خصوص هماهنگی های لازم جهت ارسال پیامک های آموزشی توسط اپراتورهای تلفن همراه به تمامی شماره های همراه موجود در کشور، که از سوی وزارت بهداشت به صورت فایل پیوست تهیه شده، تاکید کرد.

متن این نامه به شرح زیر است؛

جناب آقای مهندس آذری جهرمی
وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات

همان گونه که مستحضرید با توجه به اهمیت پیشگیری در ابتلا و شیوع ویروس کرونا، نیاز به اطلاع رسانی جامع و کامل آحاد جامعه در زمینه روش های پیشگیری و رعایت بهداشت فردی و عمومی وجود دارد. لذا به این منظور و جلوگیری از نشر اخبار کاذب و  توصیه های غیر علمی لازم است کلیه موارد آموزشی و اطلاع رسانی از طریق وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با همکاری و هماهنگی سایر وزارتخانه ها صورت پذیرد.

در این راستا پیامک های آموزشی به صورت فایل پیوست تهیه گردیده که باید در اسرع وقت و به صورت دوره ای توسط شرکت های اپراتور تلفن همراه به کلیه شماره های همراه موجود در کشور ارسال گردد. خواهشمند است دستور فرمایید هماهنگی ها و اقدامات لازم در این زمینه هرچه سریعتر صورت پذیرد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه