کد مطلب: 

241453
سامسونگ طی بیانیه‌ای رسما اعلام کرد که تعهد خود برای پشتیبانی و ارایه خدمات پس از فروش به محصولات این شرکت در بازار ایران را به صورت کامل ادامه خواهد داد.
سامسونگ: به پشتیبانی و ارایه‌ی خدمات پس از فروش محصولاتمان در بازار ایران متعهدیم

به گزارش سیتنا، روابط عمومی سامسونگ در ایران طی بیانیه‌ای که نسخه‌ای از آن در اختیار سیتنا قرار گرفته، تاکید کرده است که «شرکت سامسونگ همواره نهایت احترام را برای خانواده هواداران و مصرف کنندگان خود در ایران قائل بوده و حضور و ارتباطی قوی با بازار بزرگ ایران داشته است. با وجود تحولات اخیر و مشکلات ایجاد شده در مسیر تبادلات مالی و کالایی، سامسونگ همچنان متعهد به حفظ دسترسی کاربران و هواداران خود به جدیدترین محصولات و فناوری‌های خود است.»

در ادامه‌ی این بیانیه آمده است: «سیاست ما مبتنی بر حفظ حضور در بازار ایران در سال‌های اخیر و با وجود تمای تحولات تغییر نکرده است. در همین راستا و با وجود همه مشکلات، سامسونگ رسما اعلام می کند که تعهد خود برای پشتیبانی و ارایه خدمات پس از فروش به محصولات سامسونگ در بازار ایران را بصورت کامل ادامه خواهد داد. در نتیجه کاربران محصولات این شرکت هیچ نگرانی در زمینه پشتیبانی و تامین قطعات در آینده نخواهند داشت.»

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه