کد مطلب: 

240681
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در جلسه شورای مدیران مخابرات منطقه تهران، گفت: تمامی فعالیت ها شرکت باید در راستای رضایتمندی مشتریان باشد .
صدری: اولویت شرکت مخابرات ایران رضایتمندی مشتریان است

به گزارش سیتنا، مهندس سید مجید صدری در جلسه شورای مدیران مخابرات منطقه تهران که با حضور معاونان شرکت مخابرات ایران اول بهمن ماه در ساختمان شهید یزدی برگزار شد، با ارائه گزارشی از وضعیت واگذاری سرویس های تجاری، روند اداری، تجاری و مالی فرایند فروش و تحویل سرویس به مشتریان را مورد بررسی قرارداد.

وی در این جلسه بر اهمیت رسیدگی به حقوق مشتریان و رفع مشکلات و موانع فنی و اداری موجود تاکید و مدیران منطقه تهران را به تلاش و نظارت بیشتر بر نحوه ارایه خدمت به مردم توصیه و جلب رضایت مشتریان را هدف نهایی مجموعه شرکت مخابرات ایران دانست.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به اهمیت استان تهران به دلیل موقعیت جغرافیایی و اجتماعی، و پوشش جمعیتی بالا و برخورداری از امکانات فنی و ارتباطی بیشتر اظهار داشت: در برنامه ریزی های توسعه شرکت مخابرات ایران و تسهیل خدمت رسانی به مردم باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی با تاکید بر تسهیل در فر آیند خدمت رسانی به مردم افزود : به منظور کنترل برنامه ها و نظارت بر اصلاح فرایندهای ارائه خدمات مختلف به شهروندان، در جلسات آینده مدیران مخابرات منطقه تهران نیز حضور خواهد داشت.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه

یادداشت