کد مطلب: 

239685
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، اظهار داشت: با توجه به اجباری شدن بهره گیری از رمز دوم پویا، مشتریان محترم لازم است برای پرداخت قبوض از طریق وب سایت شرکت مخابرات ایران، سامانه ۲۰۰۰ و کد دستوری ستاره ۲۰۲۰ مربع و همچنین استفاده از پنل کاربری مشتریان اینترنت به منظور خرید سرویس، حجم یا شارژاضافه، استفاده از رمز دوم پویا را در دستور کار قرار دهند.
لزوم استفاده از رمز پویا برای پرداخت قبوض تلفن ثابت و دریافت سرویس‌های مختلف اینترنت شرکت مخابرات ایران

به گزارش سیتنا به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس بیدخام افزود: با توجه به الزام بانک مرکزی مبنی بر دریافت رمز دوم پویا برای تمام مشتریان و لزوم فعال شدن رمز دوم پویای مشتریان برای پرداخت از طریق درگاه های ارتباطی، دریافت رمز دوم پویا برای پرداخت قبوض تلفن ثابت ضروری است .

وی افزود: برای پرداخت های غیرحضوری قبوض تلفن ثابت از تمام درگاه های رسمی ارتباطی تعریف شده شرکت مخابرات ایران، استفاده از رمز دوم پویا ضروری است. همچنین به منظور امنیت بیشتر در استفاده از پنل کاربری مشتریان به نشانی adsl.tci.ir، لازم است از رمز دوم پویای کارت های اعتباری بانک ها استفاده شود.

مهندس بیدخام افزود: استفاده از رمز دوم پویا علاوه بر افزایش امنیت تمام کاربران و مشتریان در پرداخت غیر حضوری تمام قبوض از جمله قبوض تلفن ثابت، امکان سو استفاده از عملیات پرداخت الکترونیکی را به حداقل رسانده و سهم مهمی در تضمین امنیت پرداخت و تحقق زیرساخت های مبتنی بر دولت الکترونیک ایفا می کند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه

یادداشت