کد مطلب: 

237816
افرادی که کد ملی سرپرست خانوار را به سامانه #۶۳۶۹* پیامک کرده اند و کد رهگیری دریافت کرده اند باید با مراجعه به سامانه hemayat.mcls.gov.ir ، اعتراض خود را ثبت کند.
مراحل درج کد رهگیری در سامانه‌ی hemayat.mcls.gov.ir برای اعتراض به یارانه‌ی نقدی

به گزارش سیتنا، مطابق اعلام رسمی مسئولان، قرار بود برای افرادی که به واریزنشدن یارانه نقدی انتقاد دارند و کد ملی سرپرست خانوار را به سامانه #6369* ارسال کرده‌اند، طی 24 ساعت کد رهگیری ارسال شود؛ بعد از دریافت کد رهگیری با مراجعه به سامانه hemayat.mcls.gov.ir سایر مراحل را پیگیری کنند.

احمد میدری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه رویکرد دولت در توزیع بسته حمایت معیشتی، حمایت ار اقشار آسیب پذیر کشور است، گفت: این بسته حمایتی در سه مرحله پرداخت شده است. این بسته حمایتی به 24 میلیون نفر در کشور پرداخت نشده است. تا کنون نزدیک به 4 میلیون نفر اعتراض خودشان را برای پرداخت این بسته اعلام نموده اند که ما در حال بررسی اطلاعات آنها هستیم.

وی گفت: یکی از حق های حاکمیت بررسی حساب های شخصی مردم است. دولت در بررسی حساب اشخاص از آنها اجازه می گیرد. در حذف یارانه ها 270 هزار نفر به این مسئله اعتراض داشتند اما تنها 70 هزار نفر آنها اجازه بررسی حسابشان را دادند و مابقی از دریافت یارانه انصراف دادند.

میدری با بیان اینکه در بررسی حساب بانکی اشخاص هیچگونه عنصر انسانی دخالت ندارد، افزود: شیوه بررسی حساب توسط دولت شبیه سازمان امور مالیاتی کشور نیست. اساساً فردی به حساب اشخاص ورود نمی کند. بنابراین کسی اطلاعات واریز به حساب های شخصی را بررسی نمی کند.

مراحل درج کد رهگیری در سامانه hemayat.mcls.gov.ir  به شرح زیراست:

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

دیدگاه‌ها

تصویر حسین
باسلام من کدرهگیری که برای اعتراض به عدم دریافت مبلغ حمایتی که ازطریق دولت ارسال شده است راازداخل گوشیم پاک شده چگونه میتوان کدرهگیری رادوباره بدست بیآورم؟ممنون
ارسال شده توسط حسین در 19 آذر 98 - 00:32
تصویر کیامرث دانش یار
کارگر هستم شغل آزاد کار ثابتی ندارم دست راستم از ناحیه آرنج معیوب است دیسک کمر شدید و ارترز گردن هم دارم.
ارسال شده توسط کیامرث دانش یار در 19 آذر 98 - 18:59
تصویر مممحمد
دولت حساب های مردمو چک بکنه ولی لایحه شفاف سازی حساب های خودشونو لغو کنه عجبببببب دولت .... ببینم این پیامو اینجا میذاری یا نه
ارسال شده توسط مممحمد در 20 آذر 98 - 01:42
تصویر amirali
الان سه روزه اصلا سایت باز نمیشه بعدا امروز آخرین فرصت هست. این خیمه شب بازیها چیه چرا ملت رو سرکار میزارن
ارسال شده توسط amirali در 20 آذر 98 - 14:00

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه