کد مطلب: 

237039
مدیر دفتر اسناد و منابع علمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات از دسترسی عموم اعضا، به منابع روزآمد سایت کتابخانه دیجیتال این پژوهشگاه خبر داد.
دسترسی عموم به منابع روزآمد سایت کتابخانه دیجیتال پژوهشگاه ICT

به گزارش سیتنا، مهدی هاشمی اعلام کرد: دفتر اسناد و منابع علمی به منظور دسترسی عموم اعضا، به منابع روز آمد، در سایت کتابخانه دیجیتال پژوهشگاه به آدرس Vlib.itrc.ac.ir، اقدام به بارگذاری ۱۵۰ عنوان کتاب لاتین مربوط به سال ۲۰۱۹ کرده است.

وی افزود: این منابع توسط اعضای کتابخانه به صورت تمام متن قابل مشاهده و مطالعه است.

هاشمی گفت: همچنین کلیه گزارش های حاصل از خروجی پروژه های پژوهشگاه بالغ بر ۱۶۰۰ گزارش بر روی سامانه کتابخانه دیجیتال پژوهشگاه به گونه ای بارگذاری شده است که اطلاعات متادیتای این گزارش ها به همراه صفحات اولیه گزارش شامل چکیده و فهرست مطالب برای اعضای کتابخانه دیجیتال قابل مشاهده باشد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: عضویت در سایت کتابخانه دیجیتال پژوهشگاه رایگان بوده و علاقه مندان می توانند از طریق لینک موجود در صفحه اصلی سایت کتابخانه دیجیتال پژوهشگاه، درخواست عضویت خود را ارسال کنند.

به گفته هاشمی، تا کنون ۱۱ هزار و ۵۵۰ عنوان از منابع مختلف اعم از مقاله، کتاب و ... روی سایت قرار گرفته است که بیش از ۹ هزار عضو از آنها استفاده می کنند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه