کد مطلب: 

236790
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جریان سفر به استان یزد و در مراسم افتتاح پروژه های ارتباطی این استان از دسترسی همگانی و ارتباط ۱۰۰ درصدی روستاهای بالای ۲۰ خانوار این استان خبر داد.
آغار بکار رسمی دومین اپراتور خصوصی پستی کشور در یزد با حضور وزیر ارتباطات

به گزارش سیتنا، مهندس آذری جهرمی در مراسم افتتاح پروژه های ارتباطی استان یزد با اشاره به فعالیت ۲۸۴ شرکت فناورانه در این استان، گفت: امروز از استارت‌آپی با عنوان «بازرگام» رونمایی شد که با سرمایه گذاری خرد ۵۱ هزار نفر، محصولات کشاورزی را از دست کشاورزان با ۲۵ درصد زیر قیمت بازار و با کیفیت تضمین شده به مصرف کننده می‌رساند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، تاکید کرد: این استارت‌آپ کار خود را در شهرهای تهران، یزد و اصفهان با روزی هزار سفارش آغاز کرده است.

وی آغار بکار دومین اپراتور پستی کشور در یزد را یکی دیگر از اقدامات انجام شده عنوان کرد و افزود: سه هفته پیش نیز نخستین اپراتور خصوصی پست در راستای برنامه های دولت تدبیر و امید در تهران آغاز بکار کرد.

وی با اشاره به برنامه ششم توسعه در دسترسی ۹۰ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار به شبکه ملی اطلاعات و پهن باند، افزود: با سرمایه گذاری ۱۸۰ میلیارد تومانی و انجام پنج پروژه اساسی و همکاری اپراتورها ۱۰۰ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان یزد دارای ارتباط شدند.

وزیر ارتباطات جایگاه استان یزد را از نظر شاخص ارتباطات و فناوری اطلاعات در رده سوم اعلام کرد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه