کد مطلب: 

236486
دبیر سندیکای صنعت مخابرات ایران در گفت‌وگو با سیتنا، تاکید کرد:
دبیر و عضو هیات مدیره‌ی سندیکای صنعت مخابرات ایران، تاکید کرد: با حمایت‌های جدی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و مدیران و مجریان ذیربط در شرکت مذکور شاهد رشد زیادی در استفاده از توانمندی‌های داخلی هستیم که با تداوم این حرکت، بطور قطع هدف تدوین شده تا اخر سال محقق خواهد شد.
برنامه‌ریزی برای ساخت داخل ۸۵ درصد فناوری‌های شبکه‌های ارتباطی ثابت تا انتهای سال ۹۸/ نمایش سهم رو به رشد فناوری‌های داخلی در شبکه‌های موبایل و پهن باند در نمایشگاه تلکوم پیش‌رو/ تقدیر از حمایت‌های جدی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در حوزه‌ی تولید داخل

مهندس "فرامرز رستگار" در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا گفت: در انتهای سال ۹۷ حدود ۷۰ درصد از فناوری‌های مورد نیاز برای توسعه‌ی شبکه‌های ارتباطی ثابت، داخلی سازی شده است.

وی ادامه داد: سندیکای صنعت مخابرات ایران با اتکا به توانمندی‌های تحقیقاتی و صنعتی اعضای خود و به امید همکاری‌های اثربخش اپراتورهای خدمات ارتباطی ثابت، دستیابی به ۸۵ درصد فناوری‌ها در داخل کشور را تا انتهای سال ۹۸ نوید داده بود.

رستگار تاکید کرد: اکنون با حمایت‌های جدی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و مدیران و مجریان ذیربط در شرکت مذکور شاهد رشد زیادی در استفاده از توانمندی‌های داخلی هستیم که با تداوم این حرکت، بطور قطع هدف تدوین شده تا اخر سال محقق خواهد شد.

دبیر سندیکای صنعت مخابرات ایران، خاطرنشان کرد: در مورد افزایش سهم فناوری های داخلی در شبکه های موبایل و پهن باند هم تلاش های خوبی انجام شده و در نمایشگاه تلکوم که از ۲۶ تا ۲۹ آذر برگزار می‌شود، معرفی خواهد شد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه