کد مطلب: 

234601
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پاسخ به سیتنا:
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: شرکت‌های دانش بنیان در کشور هم از نظر کیفیت، هم از نظر کمیت و هم از لحاظ قیمت کالاهای عرضه شده قابل رقابت هستند.
محصولات شرکت‌های دانش بنیان از نظر کیفیت، کمیت و قیمت قابل رقابت هستند/ در رویداد فناورانه‌ی شرکت‌های دانش‌بنیان صنعت فولاد، رکورد انعقاد قراردادها خواهد شکست

دکتر سعید باستانی در حاشیه‌ی گردهمایی فناورانه‌ی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های صنعت فولاد کشور، در پاسخ به سوال خبرنگار سیتنا مبنی بر ضرورت الزام مجلس و دولت به بخش صنعتی برای انعقاد قرارداد با شرکت‌های دانش بنیان، گفت: این موضوع بحث عرضه و تقاضاست و به اندازه‌ی کافی شرکت‌های دانش بنیان در کشور خوب هستند که خود صنعت‌گران ورود پیدا کنند.

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اظهار کرد: شرکت‌های دانش بنیان در کشور هم از نظر کیفیت، هم از نظر کمیت و هم از لحاظ قیمت کالاهای عرضه شده قابل رقابت هستند.

دکتر باستانی با اشاره به رویداد فناورانه‌ی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های صنعت فولاد هم گفت: حتما این رویداد رکورد انعقاد قراردادها را خواهد زد و بعید می‌دانم مشکل خاصی وجود داشته باشد که مجلس یا دولت بخواهند صنعت را برای انعقاد قرارداد با شرکت‌های دانش بنیان الزام کند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه