کد مطلب: 

234600
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌های دانش بنیان و فعالان صنعت فولاد کشور در رویدادی فناورانه، به منظور معرفی دستاوردها و ارایه‌ی نیازهای فناورانه این صنعت، گردهم آمدند.
گردهمایی فناورانه‌ی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های صنعت فولاد کشور

به گزارش خبرنگار سیتنا، چهارمین رویداد فناورانه‌ی صندوق نوآوری و شکوفایی با محوریت گردآوری فناورانه‌ی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های صنعت فولاد، جهت معرفی دستاوردهای این شرکت‌ها به صنایع کشور و نیز تامین نیازهای شرکت‌های بزرگ صنعتی و در راستای حمایت از رونق تولید و ساخت داخل محصولات و ملزومات کشور، آغاز بکار کرد.

این گردهمایی سه روزه از امروز هفتم مهر ماه جاری با هدف توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از تولید داخل و توسعه همکاری‌های فناورانه میان تولیدکنندگان بزرگ و صاحب‌نام صنایع آهن و فولاد کشور و شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و فناوران برگزار شده است.

در مراسم افتتاح این رویداد، دکتر علی وحدت، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر سیاوش ملکی‌فر، معاون توسعه‌ی صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر حسین سلاح ورزی، نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران، دکتر سعید باستانی، سخنگوی کمیسیون صنابع و معادن مجلس و دکتر جعفر سرقینی، معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت به ایراد سخنرانی پرداختند.

برگزاری نشست‌های معرفی نیازهای فناورانه تولیدکنندگان صنعت آهن و فولاد، نشست‌های معرفی توانمندی‌های فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و استارتاپ‌ها، نشست‌های B۲B، نشست‌های انتقال تجربه، نمایشگاه توانمندی‌های فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور صنعت آهن و فولاد، نمایشگاه نیازهای فناورانه صنایع آهن و فولاد از جمله بخش‌هایی است که در این سه روز برگزار می‌شود.

در ابتدای این گردهمایی خدمات و ابزارهای مالی صندوق نوآوری و شکوفایی به‌عنوان برگزارکننده این گردهمایی و اصلی‌ترین نهاد تامین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان، معرفی شد.

بنابر رویدادهای گذشته قراردادهای همکاری فناورانه‌ که طی این گردهمایی میان شرکت‌های دانش‌بنیان و تولیدکنندگان منعقد می‌شود، از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی تامین مالی خواهد شد.

در این رویداد ۱۱ شرکت بزرگ صنعت فولاد از جمله فولاد مبارکه اصفهان، فولاد اکسین خوزستان، فولاد مبارکه اسفراین، ذوب آهن اصفهان، شرکت مهندسی فنآوری معادن و فلزات و فولاد هرمزگان نیازهای فناورانه خود را معرفی می‌کنند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه