کد مطلب: 

232934
نمره‌ی 20 وزیر ارتباطات به تولیدکنندگان داخلی صنعت ارتباطات؛
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: میزان خودکفایی دولت در زمینه توسعه شبکه ثابت کشور به 70 درصد رسیده که این مهم با همکاری شرکت‌های داخلی انجام شده است.
آذری جهرمی: میزان خودکفایی دولت در توسعه‌ی شبکه‌ی ثابت کشور به 70 درصد رسید/ طی دو سال گذشته با برنامه‌ی مشترک با سندیکای صنعت مخابرات، به تولید 41 محصول استراتژیک رسیدیم (+فیلم)

به گزارش سیتنا، محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که به عملکرد تولیدکنندگان داخلی در حوزه ارتباطات چه نمره ای می دهد، گفت: در موضوع رونق تولید ما در این دو سال گذشته دو برنامه ویژه با سندیکای تولیدکنندگان مخابرات داشته ایم که یک واحد صنفی بسیار فعال، متصل به دانشگاه و دلسوز است و ما در یک برنامه مشترک با آنان به تولید 41 محصول استراتژیک رسیدیم.

جهرمی ادامه داد: میزان خودکفایی دولت در زمینه توسعه شبکه ثابت کشور به 70 درصد رسیده که این با همکاری همین شرکت‌ها انجام شده است.

وزیر ارتباطات یادآور شد: نظارت بر استاندارد و تقویت کیفیت را به خوبی پیگیری کرده ایم و امسال آن 40 محصول استراتریک به بازار رسید و در حال فروش آن هستند.

آذری جهرمی تاکید کرد: امسال هم این واحد صنفی 52 محصول داشته که بخش عمده ای از آن آماده شده و من نمره 20 را به تولیدکنندگان داخلی می دهم و گمان می‌کنم با توجه به شرایط تحریم ها فضای خوبی برای اپراتورهایی که از این تولیدات استفاده می‌کنند، فراهم شده است.

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه