کد مطلب: 

232210
برادر همسر مقتول محمد علی نجفی بامداد امروز در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «آقای محمدعلی نجفی را بخشیدیم و از خون عزیزمان گذشتیم و خرسندیم که هیچ معامله‌ای با خون آن بزرگوار نکردیم».
برادر «میترا استاد» با انتشار متنی در اینستاگرام از بخشش «محمدعلی نجفی» خبر داد

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، مسعود استاد برادر میترا استاد همسر محمد علی نجفی شهردار سابق تهران که بدست وی به قتل رسید، بامداد امروز در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «به واسطه پادرمیانی بزرگان کرمانشاه و کشور و همچنین وکلای عزیزمان آقای مسعود افرازه و محمود حاجلویی، پدرم، مادرم و مهیارمان، آقای محمد علی نجفی را بخشیدیم و از خون عزیزمان گذشتیم و خرسندیم که هیچ معامله ای با خون آن بزرگوار نکردیم و امیدواریم آقای محمد علی نجفی در این چند صباح باقیمانده به دور از سیاست به تزکیه نفس بپردازد. اجر همه خیر خواهان و هدایت همه بدخواهان به راه راست را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم». 

محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران که سابقه وزارت و معاونت رییس جمهور در دوران سازندگی، اصلاحات و تدبیر و امید را در کارنامه دارد 7 خرداد ماه امسال همسر دومش را در منزل شخصی به قتل رساند و همانروز با معرفی خود به پلیس به قتل اعتراف کرد. وی در دادگاه به قصاص محکوم شد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

دیدگاه‌ها

تصویر فرهنگی
با سلام اخترام جناب آقای استاد انشااله اجر کار پسندیده خود را از خداوند منان خواهی گرفت بسیار بسیار کار خدا پسندانه ای را انجام دادی روح آن مرحومه هم شاد
ارسال شده توسط فرهنگی در 23 مرداد 98 - 17:55

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه