کد مطلب: 

231202
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که هنوز در هیات وزیران در خصوص امکان قانونی شدن بیت کوین در کشور به نتیجه نرسیده‌ایم.
آذری جهرمی: امکان قانونی شدن بیت کوین، تا کنون در دولت به نتیجه نرسیده است

به گزارش سیتنا، محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه جلسه هیئت وزیران در خصوص امکان قانونی شدن بیت کوین در کشور گفت: امروز در دولت در این خصوص صحبت کردیم تا تصمیم در این خصوص اتخاذ شود که البته در این جلسه به نتیجه نرسیدیم.

وی درباره هوشمند سازی مدارس در پاسخ به این سوال که شما در حالی از هوشمندسازی صحبت می کنید که همچنان برخی مدارس ما کپری هستند خاطرنشان کرد: طبق توافق‌نامه‌ای که با وزارت آموزش و پرورش امضا کردیم، سه لایه برای هوشمندسازی درنظر گرفتیم که شامل ارتباطات مدارس، خدمات لازم برای خدمات هوشمندسازی و تجهیز مدارس است.

آذری جهرمی با بیان اینکه مسئولیت‌های همه دستگاه‌ها در این حوزه مشخص شده؛ بخش خصوصی هم در این حوزه همکاری خواهد کرد، اظهار کرد: ارتباط تمامی مدارس ولو همان مدارس کپری را تا پایان سال برقرار می‌کنیم؛ این مساله می‌تواند برای نظام آموزشی متحول‌کننده باشد؛ البته بحث تجهیز مدارس هم صحبت درستی است اما نمی‌توانیم در این حوزه تا تجهیز مدارس دست روی دست بگذاریم.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه