کد مطلب: 

230777
فردی که در فضای مجازی تلگرام اقدام به ارسال تصاویر مستهجن برای یکی از بستگان کرده بود دستگیر و با حکم قاضی روانه زندان شد.
مزاحم اینترنتی به زندان افتاد

به گزارش سیتنا، سرهنگ فیروز سرخوش نهاد رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی همدان بیان کرد: بانویی با در دست داشتن شکوائیه‌ای به پلیس فتا مرکز همدان مراجعه کرد و از مزاحمت اینترنتی فردی ناشناس خبر داد.

وی اضافه کرد: پس از تشکیل پرونده، با اقدام‌های فنی و کارشناسان پلیس فتا عامل مزاحمت شناسایی، دستگیر و مشخص شد که این فرد برای زن برادر همسر سابق خود ایجاد مزاحمت می‌کرد.

رئیس پلیس فتا همدان توضیح داد: این فرد در بازجویی‌ها مدعی شد که با همسر سابق خود زندگی خوبی داشتند، اما دخالت‌های زن داداش همسرش موجب بروز اختلاف بین آن‌ها و در نهایت طلاق شد.

سرهنگ سرخوش نهاد ادامه داد: این فرد برای انتقام جویی، اقدام به ایجاد یک پروفایل و ارسال پیام‌ها و تصاویر مستهجن و مبتذل برای این زن می‌کند.

وی تاکید کرد: ایجاد مزاحمت در بستر فضای مجازی با هر انگیزه‌ای جرم تلقی شده و پلیس با مجرمان طبق قانون برخورد می‌کند.

سرهنگ سرخوش نهاد از کاربران فضای مجازی خواست در صورت مواجهه با هر گونه مزاحمت اینترنتی آن را از طریق سایت پلیس فتا WWW.CYBERPOLICE.IR بخش مرکزی فوریت‌های سایبری لینک گزارش‌های مردمی با این مجموعه در میان بگذارند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه