کد مطلب: 

229993
مهدی رحمتی عصری جدید را در زندگی‌اش آغاز کرد. عصر جدایی از استقلال و شاید این جدایی برایش در دوره فوتبالی بی بازگشت باشد.
رونمایی مهدی رحمتی از تیم جدیدش با این پست و سوگند

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، ساعتی پس از اعلام رسمی پیوستن مهدی رحمتی به پدیده شهر خودرو ، او در پستی اینستاگرامی که تصویری از خبردار ایستادنش در حرم رضوی است منتشر کرده و نوشته و سوگند خورده که تنها نیست چون رضا(ع) را دارد.

رحمتی در ماه‌های اخیر به پایین ترین سطح محبوبیت در استقلال رسیده بود.

او پس از حواشی دربی و حرف‌های شفر درباره ضربه پنالتی بار دیگر روی نیمکت نشست. درست مثل فصولی که با منصوریان و مظلومی و حتی این اواخر با قلعه نویی کار کرده بود.

در پایان فصل هم مواضع ‌پژمان منتظری و بعد از آن گفته های خسرو حیدری و در ادامه فرهاد مجیدی ضرباتی ویران کننده بودند که در تمامی آنها انگشت اتهام به سمت او گرفته شده بود.

جوی که سرانجام سبب شد تا رحمتی تصمیم به جدایی بگیرد.

او به پدیده و تیم یحیی گل محمدی پیوسته که در آسیا حضور دارد. تیمی که مدیر جوانش یعنی حمیداوی هم بازی اش در تیم های ملی پایه ایران بوده است. تیمی که امسال می خواهد برای قهرمانی بجنگد و می خواهد قطبی جدید در فوتبال ایران باشد.

رحمتی در آستانه ۳۸ سالگی به نظر می رسد تصمیمی درست در یکی از سال‌های پایانی فوتبالش گرفته باشد.

برای او ماندن در استقلال در جوی که اولین متهم و دم دست ترین گزینه برای قربانی شدن بود، رویه ای بس دشوار برایش ساخته بود.

رحمتی این اواخر یک بار ازاستقلال به پیکان رفت و همان زمان تقریبا دو برابر ۱/۲ میلیاردی که سال قبل از آبی ها گرفته بود، قرارداد داشت اما در نهایت آن پیکان به لیگ یک سقوط کرد و مهدی به استقلال برگشت تا کاپیتان و بازوی مربیانی باشد که آنجا بودند.

ولی هر بار تیم جام نبرد و هر جام نبردنی بیشتر او را سیبل کرد.

حالا کاپیتان سابق احتمالا آخرین چالش فوتبالی‌اش در مقام یک بازیکن را با یحیی سپری می کند و این عکس نشان می دهد او با انگیزه ای بالا برای دوباره برخاستن به پیش آمده است. موفق می شود؟ تنها زمان است که قضاوت می کند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه