کد مطلب: 

229871
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اعلام کرد: در پی اطلاعیه های قبلی رگولاتوری درباره مغایرت بسته های اینترنتی فروخته شده با میزان تحویل شده به مشترکان، اپراتورهای ارائه کننده خدمات اینترنت ثابت از امروز حداقل ۵ درصد به حجم مصرف منصفانه بسته های اینترنتی مشترکان اضافه می کنند.
صیانت از حقوق مشترکان از اولویت‌های وزارت ارتباطات و رگولاتوری است

به گزارش سیتنا، حسین فلاح جوشقانی، با تاکید بر اینکه صیانت از حقوق مشترکان یکی از مهمترین اولویت های وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات و رگولاتوری است، افزود: این افزایش بدون دریافت هزینه اضافی و به منظور جبران حقوق مشترکین در دستور کار اپراتورها قرار گرفته است.

وی، درباره مغایرت حجم بسته های اینترنتی، اظهار کرد: پس از اعلام قبلی رگولاتوری در این خصوص و با بررسی های بعمل آمده ، وجود این مغایرت بطور میانگین حداقل ۵ درصد تایید شد و علیرغم توضیح ارایه شده از سوی اپراتورها مبنی بر عوامل موثر بر این موضوع، مستندات ارایه شده به دلیل عدم ارتباط با مصرف کننده مورد قبول واقع نشد.

فلاح جوشقانی، تصریح کرد: برخی اختلالات و اشکالات شبکه و سرباره های ناشی از پروتکل های اینترنتی باعث عدم تحویل کامل سرویس های خریداری شده به مشترکین شده و این موضوع بصورت عمدی و برنامه ریزی شده انجام نشده است. رگولاتوری به موضوع رسیدگی کرده و اپراتورهای ارائه کننده خدمات اینترنت ثابت ملزم شدند علاوه بر رفع این اشکالات، به منظور حمایت از حقوق مشترکان و جلب رضایت آنان، از امروز حجم مصرف منصفانه در خدمات اینترنتی خود را بدون دریافت هزینه، حداقل ۵ درصد افزایش دهند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه