کد مطلب: 

229573
امام جمعه مهاباد در دیدار با جمعی از مدیران استانی و مسوولین شهرستان:
امام جمعه مهاباد گفت: مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عملکرد شایسته ای در توسعه خدمات ارتباطی در مناطق محروم و مرزی داشته است.
آذری جهرمی عملکرد شایسته ای در توسعه خدمات ارتباطی در مناطق محروم و مرزی داشته است/ هر موقع به جوانان اعتماد کردیم، نتیجه گرفتیم/ دور افتاده ترین روستاهای نوار مرزی از خدمات ارتباطی و اینترنت با کیفیت بهره مند شده اند

به گزارش خبرنگار سیتنا، ماموستا دکتر عبدالسلام امامی، امام جمعه مهاباد در دیدار با جمعی از مدیران استانی و مسوولین شهرستانی اظهار داشت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عملکرد شایسته ای در توسعه خدمات ارتباطی در مناطق محروم و مرزی داشته است و امروز در دورافتاده ترین مناطق، مردم از خدمات ارتباطی و اینترنت با کفیت بهره مند هستند.

وی ادامه داد: هر موقع به جوانان اعتماد کردیم، نتیجه گرفته ایم. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان جوان ترین و پرتلاش ترین وزیر دولت، خدمات شایسته ای را انجام داده اند. 

امام جمعه مهاباد از دستگاه های حوزه ict نیز به دلیل بهبود وضعیت ارتباطی شهرستان مهاباد قدردانی کرد و به همکاری تمامی دستگاه ها جهت پیاده سازی شبکه ملی اطلاعات اشاره و خواستار تامین امنیت زیرساخت های ارتباطی و مدیریت حملات اینترنتی شد. 

در  ادامه این دیدار مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی ضمن اشاره به تحقق کلیه مصوبات سفر وزیر ارتباطات به شهرستان مهاباد گفت: با اجرایی شدن مصوبات سفر وزیر ۷۰ درصد روستاهای مهاباد از سه خدمت اینترنت، تلفن همراه و ثابت برخوردار شده اند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه