کد مطلب: 

229383
از سوی دکتر یزدانیان رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیرکل منابع انسانی و اداری و سرپرست امور تدارکات و پشتیبانی منصوب شد.
مدیرکل منابع انسانی و اداری و سرپرست امور تدارکات و پشتیبانی پزوهشگاه ICT منصوب شد

به گزارش سیتنا، عبدالرضا بهادری فرد به سمت مدیرکل منابع انسانی و اداری و سرپرست امور تدارکات و پشتیبانی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد.

در راستای اجرای بند (۱) اهم انتظارات مقام محترم وزارت در شرح حکم رئیس پژوهشگاه مبنی بر بازبینی ساختاری، طی حکمی از سوی دکتر وحید یزدانیان، عبدالرضا بهادری فرد به سمت مدیرکل منابع انسانی و اداری و سرپرست امور تدارکات و پشتیبانی منصوب گردید.

متن حکم بدین شرح است:

جناب آقای عبدالرضا بهادری فرد

در راستای اجرای بند (۱) اهم انتظارات مقام محترم وزارت در شرح رئیس پژوهشگاه، با عنایت به تخصص، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی در مسئولیت های محول شده، به موجب این حکم به عنوان " مدیر کل منابع انسانی و اداری و نیز به سرپرستی امور تدارکات و پشتیبانی" پژوهشگاه، منصوب می شوید تا نسبت  به پیاده سازی فرایندهای اجرایی ادغام  دو مجموعه مذکور، اقدام نمایید.

امید است با استعانت از پروردگار متعال و تحت توجهات حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) و مدنظر قراردادن رهنمود‌های مقام معظم رهبری (مدظلله العالی)، در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ارتقای توانمندی‌های پژوهشگاه و پیشبرد اهداف و سیاست‌های دولت تدبیر و امید در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، موفق و موید باشید.

وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه