کد مطلب: 

227725
آذری جهرمی در پاسخ به مدعیان اجرای سند 2030 در وزارت ارتباطات:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: آیا اجرای دولت الکترونیکی که ابلاغ رهبر معظم انقلاب و تکلیف برنامه ششم توسعه است و باعث ریشه‌کن کردن اختاپوس فساد از کشور می‌شود، اجرای سندی بین المللی است؟ مطمئنا اجرای هیچ سند بین‌المللی در دستور کار ما نیست، اما قطعا دروغ و تخریب کار روز و شب تخریبگرهاست.
آیا اجرای دولت الکترونیکی که ابلاغ رهبر معظم انقلاب و باعث ریشه‌کن کردن اختاپوس فساد از کشور می‌شود، اجرای سندی بین المللی است/ مطمئنا اجرای هیچ سند بین‌المللی در دستور کار ما نیست؛ اما قطعا دروغ و تخریب کار روز و شب تخریبگرهاست

به گزارش سیتنا، مهندس آذری جهرمی در پاسخ به درخواست یک کاربر اینستاگرام برای شفاف سازی پیرامون اجرای سند۲۰۳۰ در وزارت ارتباطات، توضیح داد:

دوستان تخریبگر گفته‌اند وزارت ارتباطات در حال اجرای سند بیست‌سی است، اما نگفتند کدام کار وزارت ارتباطات اجرای بیست‌سی است، آیا اجرای دولت الکترونیکی که ابلاغ رهبر معظم انقلاب و تکلیف برنامه ششم توسعه است و باعث ریشه‌کن کردن اختاپوس فساد از کشور می‌شود، اجرای سندی بین المللی است؟ مطمئنا اجرای هیچ سند بین‌المللی در دستور کار ما نیست، اما قطعا دروغ و تخریب کار روز و شب تخریبگرهاست. درگیر این حاشیه‌ها نمیشویم و مسیر اجرای دولت الکترونیکی و شفافیت را با جدیت پیش می‌بریم.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه