کد مطلب: 

227133
رئیس شورای راهبردی ارتباطات نهاد ریاست جمهوری در بازدید از شرکت خدمات ارتباطی رایتل از شیوه عملکرد این اپراتور در راستای ارایه سرویس‌های نوین خدماتی قدردانی کرد.
فریدون وردی‌نژاد: رایتل در ارایه‌ی خدمات نوین، پیشگام است

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی رایتل، فریدون وردی نژاد، رئیس شورای راهبردی ارتباطات نهاد ریاست جمهوری و مشاور رسانه‌ای رئیس دفتر رئیس جمهوری از ساختمان مرکزی رایتل بازدید و با سرپرست مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مهندس سعید کریم‌زاده، سرپرست مدیریت عامل رایتل به تشریح دستاوردها و پیشرفت‌های اخیر رایتل، برنامه‌های سال جاری و تلاش این اپراتور در راستای ارایه سرویس‌های خدماتی پرداخت.

کریم زاده با ذکر خدمات نوین و تأکید بر حرکت به سمت هوشمندسازی بیشتر رایتل از آمادگی این اپراتور برای کمک به دولت الکترونیک خبر داد و گفت: شرکت خدمات ارتباطی رایتل ظرفیت و بستر بسیار مناسبی برای ارائه خدمات دولت الکترونیک دارد.

وردی‌نژاد نیز دراین دیدار با تقدیر از رویکرد رایتل، از این اپراتور به عنوان پیشگام در ارایه خدمات نوین یاد کرد و در خصوص فراهم‌سازی بسترهای نوین اطلاع‌رسانی مطالبی را عنوان کرد.

رئیس شورای راهبردی ارتباطات نهاد ریاست جمهوری در ادامه با حضور در اداره کل برند و ارتباطات رایتل و گفتگو با پرسنل این اداره کل، نکاتی را در جهت بهبود وضعیت شرکت ارائه کرد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه