کد مطلب: 

227093
مدیرعامل پست بانک ایران، ضمن تشریح خدمات این بانک برای خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان کشور، گفت: با توجه به آسیب دیدن زیرساخت‌های ارتباطی مناطق سیل‌زده و لزوم ارائه خدمات بانکی به مردم مناطق آسیب دیده، تعداد 4 دستگاه خودپرداز در شهرستان پلدختر مستقر شده و درحال ارائه خدمات بانکی به هموطنان هستند.
چهار دستگاه خودپرداز پست‌ بانک‌ در پلدختر مستقر شد

به گزارش سیتنا به نقل از روابط‌ عمومی پست‌ بانک‌ ایران، دکتر شیری، افزود: دو دستگاه خودپرداز سیار در محل ایستگاه نیروی انتظامی شهر پلدختر و یک دستگاه ثابت در شعبه مرکزی و یک دستگاه ثابت نیز در باجه بانکی موسوی این شهر مستقر شده و خدمات بانکی را ارائه می‌نماید.

شیری، تصریح کرد: شعب و باجه های روستائی این بانک در استا‌ن‌های سیل‌زده برای تأمین نیازهای بانکی مردم، آماده خدمت رسانی هستند و بسترهای الکترونیکی این بانک نیز خدماتی از قبیل موبایل بانک، اینترنت بانک به مردم ارائه می‌نماید.

وی، اضافه کرد: از لحظه وضع سیل درمناطق مختلف کشور همکاران پست بانک ایران بطور خودجوش علاوه بر جمع آوری و ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی برای مناطق سیل‌زده برای ارائه خدمات ویژه به این مناطق اعلام آمادگی کرده‌اند و تمهیدات این بانک برای کمک به بازسازی، ایجاد اشتغال و رونق تولید این مناطق درنظر گرفته شده است.

وی، در پایان عنوان کرد: طبقه دوم ساختمان پست بانک شهرستان پلدختر به عنوان ستاد اطلاع‌رسانی برای خبرنگاران و توزیع دستگاه POS سیار و مراسلات پستی تعیین شده و همه امکانات برای کمک‌رسانی به سیل ‌زدگان در اختیار آنها می باشد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه