کد مطلب: 

226911
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران:
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، گفت: برقراری ارتباطات موبایل و اینترنت پلدختر با استفاده از تجهیزات ساخت داخل و نیروهای فنی مهندسی مخابرات انجام شده است.
صدری: ارتباطات موبایل و اینترنت پلدختر با استفاده از تجهیزات ساخت داخل و نیروهای فنی مهندسی مخابرات برقرار شده است

به گزارش سیتنا، مهندس سیدمجید صدری در دیدار نوروزی با کارکنان شرکت مخابرات ایران، گفت: متاسفانه سیلی که در مناطق کشور همزمان با آغاز سال نو اتفاق افتاد اتفاقی بسیار غم انگیز بود و خسارات زیادی را به مردم و زیرساخت های ارتباطی کشور وارد کرد.

صدری ضمن قدردانی از همکاران مخابراتی در برقراری ارتباط در مناطق سیل زده اظهار داشت: شرکت مخابرات ایران با کارکنان تلاشگر خود همواره در عرصه های مختلف از جان و دل مایه گذاشتند ، چه بسا برقراری ارتباط در مناطق سیل زده در حداقل زمان ممکن، با تمام دشواری هایی که داشت نمونه ای از این تلاش بود.

وی به بیان اقدامات شرکت مخابرات ایران در بُعد کارکنان در سال گذشته پرداخت و گفت: در سال گذشته با تمام فراز و نشیب هایی که برای ما داشت، با حمایت هیات مدیره شرکت توانستیم بخش مهمی از مطالبات بازنشستگان، شاغلین و پیمانکاران را پرداخت کنیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به گوشه ای از این اقدامات اشاره کرد و بیان داشت: مصوبه تشویقی بازنشستگی از جمله کارهایی بود که با در نظر گرفتن شأن و منزلت کارکنان و بازنشستگان در ماه های پایانی سال ۹۷ اجرایی و ابلاغ شد.

صدری در پایان سخنان خود ضمن آرزوی سالی خوش برای همکاران بر اهمیت عملی کردن شعار "رونق تولید" درسال جاری از سوی مقام معظم رهبری تاکید و خاطرنشان کرد: شرکت مخابرات ایران در سال گذشته تمام توان خود را در استفاده از تولید داخلی به کار گرفت، در سال جاری نیز باید با اهمیت به رونق تولید، بیش از سال گذشته بر این مهم تلاش کنیم.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه