کد مطلب: 

226607
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران:
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به وقوع سیلاب های گسترده در بخش های مختلفی از کشور و همچنین احتمال قطعی های موردی به علت وقوع این سیلاب ها، اظهار داشت: تمام مناطق مخابراتی سراسر کشور و همچنین بخش های ستادی و فنی در جای جای مناطق سیل زده با تمامی امکانات و همت خود و با استفاده از حداکثر ظرفیت در حال تلاش برای برقراری پایداری کامل ارتباطات می باشند.
تمام مناطق مخابراتی کشور در حالت آماده باش به منظور برقراری ارتباطات پایدار در مناطق سیل زده هستند

به گزارش سیتنا، مهندس صدری، افزود: با عنایت به تاکید وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، در تمام نقاط کشور با افزایش کانالهای ارتباطی، رفع قطعی های موردی استفاده از سایت های پرتابل به منظور تقویت ارتباطات سیار و همچنین رفع اشکالات احتمالی در تلاش به منظور پایداری شبکه ارتباطی ثابت وسیار کشور هستیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: اهمیت اطلاع رسانی و ارتباط گسترده در چنین مواقعی به عنوان یکی از زیر شاخه های مهم مدیریت بحران مطرح است و این مورد نقش مجموعه مخابرات ایران را در برقراری ارتباطات پایدار به منظور تقویت و تضمین پیام رسانی به منظور اطمینان از دریافت آخرین اطلاعیه های سازمان هواشناسی کشور، سازمان مدیریت بحران، جمعیت هلال احمر و دیگر سازمان های حمایتی و کمک رسانی را به خوبی نمایان می کند.

وی همچنین افزود: با تلاش های شبانه روزی همکاران در مناطق سیل زده در ساعت های گذشته بخش مهمی از ارتباطات مناطق سیل زده به صورت کامل برقرار شده و در مناطقی که با گستردگی قطعی برق مواجهیم به محض وصل مجدد برق ارتباطات برقرار خواهد شد. همچنین به منظور برقراری ارتباطات تا وصل مجدد برق استفاده از ژنراتورها و دیزل های پرتابل در دستور کار قرارگرفته است؛
وی همچنین افزود پرسنل و بازنشستگان این شرکت اعلام نموده اند اماده هرگونه همکاری وکمک رسانی جهت رفع نیاز سیل زدگان می باشند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه