کد مطلب: 

226530
مهدی رحمتی با انتشار پستی در فضای مجازی به حمایت از عادل فردوسی پور پرداخت.
پست حمایتی کاپیتان استقلال از عادل؛ سرمایه سوزی نکنیم

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، مهدی رحمتی کاپیتان استقلال در واکنش به حواشی به وجود آمده پیرامون برنامه ۹۰ و عادل فردوسی پور پستی را در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت:

استفاده از عادل فردوسی پور در حوزه دیگه و... جملات این روز‌های مدیران صداوسیما درباره جدایی او از فرزندش برنامه ۹۰ است. این گونه جملات زیبا هست، اما منصفانه نیست.

یادمون نمیره که خالق ۹۰ خود عادل فردوسی پور بوده. دوستانی که دنبال گردش نخبه‌ها و شکوفایی استعداد‌های جدید در شبکه ۳ هستن به این سوال پاسخ بدن مگه عادل جلوی برنامه سازی و پیشرفتشون رو گرفته؟ در این ۲۰ سال این همه برنامه تولید شده و مجری اومده جلوی دوربین، ولی هیچکدام مثل ۹۰ و فردوسی پور به دل مردم ننشست. خارج از احساسات این صحبت‌ها عین واقعیت است.

شاید خیلی از ما ورزشی‌ها و خصوصا استقلالی‌ها از دست عادل دلخور، اما همیشه باید منصف باشیم. فردوسی پور جای هیچ کس رو تنگ نکرد و اگر امروز به موفقیت رسیده حاصل زحمات خودش بوده. صداوسیما ملک شخصی افراد نیست. صداوسیما واقعا متعلق به مردمه. باید گفت سلایق شخصی رو در تصمیماتی که مردم باهاش سروکار دارن دخیل نکنیم و لطفا به خواسته و سلیقه‌های مردم احترام بگذاریم. هر چند دوری ناخواسته عادل فردوسی پور از تلویزیون و ۹۰ باعث فاصله افتادن میان مخاطب و خود این مجری میشه، اما ترکیب جدید در برنامه ۹۰ باعث میشه بعد از مدتی مردم دلشون برای صداقت، جسارت و خوش فکری این برنامه ساز و مجری قوی تنگ بشه.

عادل فردوسی پور، هیچوقت از فوتبال و تلویزیون جدا نمیشه، چون فوتبال و تلویزیون مال مردمند. ۲۰ سال برای امثال عادل‌ها هزینه شده تا به اینجا رسیده اند. خیلی‌های دیگه هم هزینه ساز بودن، اما پیشرفت نکردن و امروز نامشون در میان مردم نیست. حرف آخر: یاد بگیریم سرمایه سوزی نکنیم. یا علی.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه