کد مطلب: 

226372
مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام در گفت‌وگوی ویدئویی با سیتنا:
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام، از ارائه‌ی تسهیلات و تخفیف های ویژه به شرکت های دانش بنیان حوزه‌ی ICT و های‌تک برای استقرار در این منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی تخصصی خبر داد.
طی سال جاری 65 شرکت تخصصی مجوز فعالیت در منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی پیام دریافت کرده اند/ کلنگ زنی مجموعه‌ی 180 هکتاری "شهرک فناوری های نوین پیام" در دستور قرار دارد/ شرکت های فعال حوزه‌ی ICT به تکمیل زنجیره‌ی تامین، تولید و توزیع در منطقه‌ی پیام بپیوندند

دکتر نادر ثناگو مطلق در گفت‌وگوی ویدئویی با سیتنا خاطر نشان کرد: در سال جاری 65 شرکت تخصصی مجوز فعالیت در منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی پیام دریافت کرده و در حال ساخت ساختمان ها و استقرار هستند.

وی ادامه داد: از آنجا که منطقه از لحاظ واگذاری زمین اشباع شده است، لذا کلنگ زنی یک مجموعه‌ی 180 هکتاری جدید تحت عنوان "شهرک فناوری های نوین پیام" در دستور قرار دارد تا امکان ارائه‌ی تسهیلات به شرکت‌های فعال حوزه‌ی ICT برای استقرار در این منطقه فراهم شود.

مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام، خاطرنشان کرد: از شرکت های فعال حوزه‌ی ICT دعوت می کنم که با حضور در منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی پیام علاوه بر استفاده از تسهیلات موجود در این منطقه، به تکمیل زنجیره‌ی تامین، تولید و توزیع بپیوندند.

گفت‌وگو: زهرا طاهری - فیلمبردار: حسین شهلائی

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه