کد مطلب: 

226270
دبیر دوم کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با سیتنا:
دبیر دوم کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی پیرامون گسترش دامنه‌ی مسابقات «ستاره مربع»ها در صداوسیما، گفت: آقای وزیر غیرمستند حرفی نمی‌زنند؛ حرف ایشان مستند است و اطلاعات دقیقی در دست دارند، در همین راستا، اتفاقاتی رقم خورده که ایشان نقد کرده‌اند.
اظهارات وزیر ارتباطات پیرامون مسابقات «ستاره مربع»ها در صداوسیما مستند است/ بیان واقعیت‌ها توسط آقای جهرمی به مذاق برخی خوش نیامده است

دکتر عبدالله رضیان، نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه و جویبار در مجلس، در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا پیرامون انتقادهای اخیر به مدل کسب درآمد صداوسیما از «ستاره مربع»ها و نوع همکاری شرکت توسکا با صداوسیما برای پیشبرد این نوع تبلیغات، گفت: دو روز گذشته ملاقاتی با آقای آذری جهرمی داشتم که به طور اتفاقی این بحث پیش آمد و حرف و حدیث‌های پیرامون این موضوع مطرح شد.

این عضو ارشد کمیسیون صنایع و معاون مجلس، اظهار کرد: در همین مدت مشخص شد که آقای وزیر غیرمستند حرفی نمی‌زنند؛ حرف ایشان مستند است و اطلاعات دقیقی در دست دارند، در همین راستا، اتفاقاتی رقم خورده که ایشان نقد کرده‌اند.

دبیر دوم کمیسیون صنایع و معادن مجلس، در خصوص موضوع تقلب در مسابقه‌ی اخیر صداوسیما، هم خاطرنشان کرد: تقلب‌هایی در نتایج مسابقات به وجود آمد و آقای جهرمی هم واقعیت‌ها را بازگو کردند و مچ این افراد را گرفتند، لذا به مذاق برخی خوش نیامده است.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه