کد مطلب: 

226132
اخبار شبانگاهی ساعت ۲۲ شبکه سوم سیما در گزارشی اعتراض مشترکان نسبت به حذف بسته‌های اینترنت بلند مدت از بسته‌های اپراتورهای همراه را منعکس کرده است.
فیلم/ اعتراض مشترکان به حذف بسته‌های اینترنت بلند مدت از بسته‌های اپراتورهای همراه که شنیده شد/ دستور وزیر ارتباطات برای بازگرداندن بسته‌های اینترنت به روال قبل

به گزارش سیتنا، مهندس مسعود فاتح، کارشناس حوزه ارتباطات در گفت‌وگو با اخبار شبانگاهی شبکه سه سیما دلایل اپراتورها برای افزایش تعرفه اینترنت همراه را مبتنی بر عواملی از جمله افزایش هزینه‌های توسعه‌ای شبکه، هزینه‌های نگهداری و هزینه‌های جاری برشمرد و خاطرنشان کرد که علی رغم کاهش هزینه پهنای باند، اپراتورها سهم پهنای باند در هزینه تمام شده اینترنت را ناچیز می دانند و نسبت به افزایش تعرفه های اینترنت اقدام کرده اند.

فاتح، تاکید کرد: با احتساب همه این موارد، افزایش بعضا ۵۰ درصدی تعرفه ها در برخی بسته های اینترنت همراه به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

گفتنی است به دنبال انعکاس اعتراض های مردمی از این اقدام اپراتورها به وزیر ارتباطات، ساعتی پس از پخش این گزارش، مهندس آذری جهرمی به اپراتورهای تلفن همراه ۴۸ ساعت فرصت داد که بسته های اینترنت را به حالت قبلی برگردانند و هیچ گونه افزایش تعرفه ای را مجاز ندانست.

گزارش ویژه‌ی بخش خبری ساعت 22 شبکه سه را ببینید:

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه