کد مطلب: 

225065
نمونه‌ای از ملتی‌سازی اموال دولتی‌شده در وزارت ارتباطات؛
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: ساختمان بدون استفاده پست مشهد تبدیل به مجتمعی برای شتاب‌دهنده‌های خصوصی شد؛ مجتمعی برپایه ملتی‌سازی اموال دولتی‌شده و بدون دخالت دولت در شتاب‌دهی.
معاون وزیر ارتباطات، خبر داد: تبدیل ساختمان بدون استفاده‌ی پست مشهد به مجتمعی برای شتاب‌دهنده‌های خصوصی

به گزارش سیتنا، دکتر امیر ناظمی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران توئیت کرد:

ساختمان بدون استفاده پست مشهد تبدیل به مجتمعی برای شتاب‌دهنده‌های خصوصی شد؛ مجتمعی برپایه #ملتی‌سازی اموال دولتی‌شده و بدون دخالت دولت در شتاب‌دهی. فرآیند انتخاب، کمیته انتخاب و امتیازدهی مجتمع #پارک_فناوری_اطلاعات_و_ارتباطات شفاف خواهد بود.

راهبری این مجتمع و واگذاری به شتاب‌دهنده‌های خصوصی به صورت مشترک توسط وزارت ارتباطات و معاونت علمی ریاست‌جمهوری با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی و شهرداری مشهد خواهد بود. همکاری برای هم‌افزایی مشوق‌های دولتی و کاهش اعمال نظرهای دستگاهی.

گفتنی است؛ همزمان با افتتاح پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات در شهر مقدس مشهد و با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران به نمایندگی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و در راستای حمایت از کسب و کارهای نوپا، مقرر شد که حداکثر پنج سالن‌ اختصاصی مجزا با متراژ حدود 180 مترمربع و به صورت تجهیز شده در این پارک فناوری به متقاضیان ارائه خدمات شتاب‌دهی در حوزه صنعت فاوای کشور به عنوان بازیگران اصلی این اکوسیستم، اختصاص داده شود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه