کد مطلب: 

225019
در پی گمانه‌زنی مبنی بر شکست پرتاب ماهواره‌ی دوستی و سکوت تیم وزیر ارتباطات؛
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سوال کرد: چرا ما اینقدر مطمئن و اینگونه بی‌محابا حکم قطعی می‌دهیم؟ چرا نقطه مشترک همه‌ی قضاوت‌ها محکوم کردن دولت و دولتی‌هاست؟ به نطرم همگی نشانه‌هایی از کمبود سرمایه اجتماعی در جامعه ماست که برای توسعه سخت به آن نیازمندیم و باید که بسازیم.
دکتر ناظمی با طرح شش سناریوی در مورد وزیر و تیمش؛ چرا نقطه مشترک همه‌ی قضاوت‌ها محکوم کردن دولت و دولتی‌هاست؟/ همگی نشانه‌هایی از کمبود سرمایه اجتماعی در جامعه ماست

به گزارش سیتنا، دکتر امیر ناظمی در پاسخ به توئیت یک کاربر که گفته بود "پرتاب ماهواره دوستی با شکست مواجه شده و برخلاف هشتگ زدن شفافیت، وزیر ای سی تی، و تیم او سکوت می کنند" توئیت کرد:

بگذارید چند سناریو را در مورد وزیر و تیمش تصور کنیم:

۱-آن‌ها شفافیت را نمی‌شناسند. ۲-آنها دروغگو و شیادند و تنها در مواردی که به نفعشان است شفاف هستند. ۳-بنا بر یک منفعت ملی تصمیم به سکوت گرفته‌اند. ۴-نهاد مسوولی در حاکمیت آنها را از خبررسانی منع کرده است. ۵-ماهواره موفق بوده. ۶-به دلیلی ارسال ماهواره به تاخیر افتاده

چرا ما اینقدر مطمئن و اینگونه بی‌محابا حکم قطعی می‌دهیم؟ چرا نقطه مشترک همه‌ی قضاوت‌ها محکوم کردن دولت و دولتی‌هاست؟ به نطرم همگی نشانه‌هایی از کمبود سرمایه اجتماعی در جامعه ماست که برای توسعه سخت به آن نیازمندیم، و باید که بسازیم.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه