کد مطلب: 

224794
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران:
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، گفت: امکان ثبت‌نام گسترده و یکپارچه فیبرنوری خانگی را از طریق درگاه جداگانه ای در پرتال شرکت مخابرات ایران فراهم‌ کردیم.
امکان ثبت نام گسترده‌ی فیبرنوری خانگی از طریق پرتال شرکت مخابرات ایران مهیا شد/ تغییر سرویس ADSL خانگی به فیبرنوری میسر است/ هزینه‌ها یکسان محاسبه می‌شود و تفاوتی ندارد

به گزارش سیتنا، مهندس سیدمجید صدری در اینستاگرامش نوشت:

بهره مندی، تمایل و اعتماد به فناوری های جدید با تجربه های موفق و رضایت مشتری ایجاد می شود.
امروز و در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، فناوری فیبرنوری با مزیت سرعت و کیفیت متمایز برای بهره مندی مردم عزیز در سراسر کشور در دسترس است تا تجربه ای متفاوت را در حوزه دیتا تجربه کنند.

برای این منظور امکان ثبت‌نام گسترده و یکپارچه فیبرنوری خانگی را از طریق درگاه جداگانه ای به آدرس www.tci.ir/ftthreg در پرتال شرکت مخابرات ایران فراهم‌ کردیم که همزمان با آغاز دهه فجر با شرایط و تخفیف ویژه در اختیار عزیزان قرار گرفته است.

هیچ محدودیتی در ارائه این سرویس وجود ندارد و هزینه های آن مطابق هزینه های ADSL محاسبه شده و در کمترین زمان با مدیریت یکپارچه و تسهیلات و برنامه زمان‌بندی ارائه می شود.

به علاوه مشترکین ADSL در صورت تمایل می توانند سرویس خود را به فیبرنوری تغییر داده و از مزایای آن بهره مند شوند.

تلاش ما این است تا با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود بهترین خدمات را در مسیر مشتری مداری و تحقق ارتباطی فراگیر ارائه دهیم.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه