کد مطلب: 

224186
مدیرعامل پست بانک ایران، درمراسم معارفه مدیر امورسرمایه‌انسانی و پشتیبانی، گفت: این بانک با عملکرد موفق درحوزه‌های مختلف نشان داده است که تمام شاخصه‌های یک بانک مردمی و خدمت رسان را دارد.
پست‌ بانک‌ ایران تمام شاخصه‌های یک بانک مردمی و خدمت‌رسان را دارد

به گزارش سیتنا، دکتر خسرو فرحی، تصریح کرد: نیروی انسانی جهت‌دهنده مسیر رشد سازمان‌هاست و فعالیت در این بخش نیازمند برنامه‌ریزی و تدبیر آینده‌نگری است.

وی، لزوم افزایش سطح اثربخشی و بهره‌وری کارکنان درکنار برنامه‌های جذب نیرو را ضروری دانست و تصریح کرد: تعیین پست بانک ایران ازطرف دولت و وزارت ارتباطات‌و‌فناوری اطلاعات به عنوان بانک توسعه‌ای و تخصصی حوزه فناوری اطلاعات، نیازمند اجرای برنامه‌های اصولی برای تأمین نیروی موردنیاز و آموزش مستمر نیروهای موجود است.

مدیرعامل پست بانک ایران، افزود: مهندس مهدی عسگری‌زاده تخصص و تجربیات موفقی در فعالیت‌های حوزه فناوری اطلاعات و تعامل با سازمان های خدمت‌رسان این حوزه دارد و مطمئناً این تجارب در پیشبرد برنامه‌ها و اهداف بانک تأثیر مطلوبی خواهد داشت.

مدیرعامل پست بانک ایران در پایان این مراسم با اهداء لوح از فریدون کهزادیان مدیر سابق امور سرمایه انسانی و پشتیبانی و اکبر غلامی رئیس سابق اداره کل روابط عمومی تقدیر و حکم انتصاب مهندس عسگری‌زاده را به عنوان مدیر جدید امور سرمایه انسانی و پشتیبانی این بانک اهدا نمود.

گفتنی است، مهندس عسگری‌زاده پیش از این، مسئولیت‌های مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیرکل تعاون، مدیرکل ثبت احوال، مدیریت سازمان ملی جوانان استان هرمزگان را برعهده داشته است.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه