کد مطلب: 

223671
بانک سامان در راستای برنامه «سامان1400» و بهینه‌سازی خدمات، نسل جدید دستگاه‌های بانکی را با نام «خودگردان» راه‌اندازی کرد.
نصب دستگاه‌های خودگردان در 80 شعبه بانک سامان

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی بانک سامان، عباس‌میرزا نیری مدیر بانکداری الکترونیک با اعلام این خبر، گفت: دستگاه‌های خودگردان نسل جدید و پیشرفته دستگاه‌های بانکی است که با هدف سهولت سرویس‌ دهی و تامین امنیت پولی و مالی هموطنان راه‌اندازی شده است.

وی، افزود: این دستگاه‌ها دغدغه بسیاری از صاحبان صنوف کوچک و متوسط در زمینه نگهداری وجه نقد را برطرف می‌کند و برهمین اساس، راه‌اندازی دستگاه‌های خودگردان در شعب پرازدحام در دستورکار بانک سامان قرار گرفته است.

نیری، گفت: دستگاه‌های خودگردان علاوه بر برخورداری از تمام امکانات دستگاه‌های خودپرداز، امکان دریافت وجه نقد و واریز آنی مبالغ دریافتی به حساب مشتریان بانک سامان را نیز دارد.

مدیر بانکداری الکترونیک بانک سامان، تصریح کرد: سقف واریز به حساب ازطریق این دستگاه‌ها، 15 میلیون تومان در شبانه‌روز است.

وی، خاطرنشان کرد: درحال حاضر 80 دستگاه خودگردان در شعب بانک سامان نصب شده است و در نظر داریم این تعداد را به 100 دستگاه افزایش دهیم.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه