کد مطلب: 

221999
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه فروش تانومای ویژه تا پایان سال ادامه دارد، افزود: به منظور تحقق مشتری مداری و تشویق مشتریان برای دریافت امکانات فیبر نوری، کاهش تعرفه های مربوط به تانومای ویژه تا پایان سال جاری اجرا می شود.
تخفیف فروش تانومای ویژه‌ی شرکت مخابرات تا پایان سال ادامه دارد

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری ضمن اظهار مطلب فوق خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال مشتریان از سرویس تانومای ویژه، کاهش تعرفه ها تا پایان سال جاری ادامه داشته و تمام مشتریان و به خصوص مشتریان خانگی می توانند از اتصال مبتنی بر فیبر نوری برخوردار شوند.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، قیمت بالای تعرفه ها را در گذشته، یکی از دلایل استقبال کم مردم از سرویس تانوما دانست و افزود: در مورد استفاده تمام مشتریان و به خصوص مشتریان خانگی از تجهیزات فیبر نوری و اینترنت پرسرعت، تسهیل شرایط انجام شده است.

مهندس سیدمجید صدری، ضمن اظهار اینکه با تعرفه های جدید، اکثر مشتریان به خصوص در بخش خانگی، می توانند با شرایط ویژه و به صرفه، از اتصال تانومای ویژه مخابرات برخوردار شوند، افزود: در تلاش هستیم تا زیرساخت مبتنی بر اتصال فیبر نوری را در بین مشترکین بسط و گسترش دهیم.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه