کد مطلب: 

221132
وزیر جوان ارتباطات در پاسخ به منتقدان مستندسازی تاریخ وزارت ارتباطات از زبان مدیران گذشته:
وزیر جوان ارتباطات و فناوری اطلاعات، تدوین تاریخ شفاهی ارتباطات در ایران را زمینه ای دانست که جز انتقادات به جا مانده و پاسخ داده نشده، خدمات مدیران گذشته هم به رشته تحریر و تصویر درآورده شود.
یکی از دلایل مستندسازی همین است که جز انتقادات به جا مانده و پاسخ داده نشده، خدمات مدیران گذشته هم به رشته تحریر و تصویر درآوریم

به گزارش خبرنگار سیتنا، روز گذشته مهندس آذری جهرمی با انتشار عکسی در توئیترش در کنار مدیران سابق وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مهندس غرضی وزیر اسبق این وزارتخانه، نوشته بود که تدوین تاریخ شفاهی ارتباطات در ایران را آغاز کردیم تا تجربیات مدیران نسل اول و دوم در دسترس نسل سوم مدیران جوان کشور قرار گیرد.

برخی کاربران توئیتر که از منتقدان اقدامات ارتباطی در زمان وزارت مهندس غرضی و مخصوصا نحوه ثبت نام و واگذاری سیم کارت های تلفن همراه در آن دوره بودند، ذیل توئیت مهندس آذری جهرمی مواردی را مطرح کردند.

از آن جمله کاربری با نام امیر نوشت: "یه توصیه میکنم بهتون جناب وزیر اصلا از تجربیاتشون استفاده نکنید چون میشه چرخه‌ی باطل و همین آش و همین کاسه".

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم در پاسخ به این کاربر توئیت کرد: اتفاقا یکی از دلایل مستندسازی همین است که جز انتقادات به جا مانده و پاسخ داده نشده، خدمات این عزیزان هم به رشته تحریر و تصویر درآوریم. زمانی که فیبرنوری نبود و همه ارتباطات راه دور کشور از طریق ایستگاههایی در مرتفع‌ترین نقاطی که نه آب و نه برق و نه جاده داشتند تامین می‌شد و ...

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه