کد مطلب: 

220797
علی دایی با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرام خود از ادامه ساخت و ساز در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه خبر داد.
عکس های قبل و بعد روستایی که علی دایی در سرپل ذهاب می سازد!

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، با نزدیک شدن به سالگرد وقوع زلزله کرمانشاه، علی دایی بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران و سرمربی حال حاضر تیم سایپا پستی درباره بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه در صفحه شخصی اینستاگرام خود منتشر کرد.

علی دایی که سال گذشته همزمان با وقوع این حادثه طبیعی به عنوان یکی از چهره‌های شناخته شده اعلام کرده بود که آمادگی دارد کمک‌های مردم را به دست زلزله‌زدگان این منطقه برساند امروز با انتشار پستی در اینستاگرام از زحمات مسئولان در مسیر کمک رساندن به مناطق زلزله‌زده تقدیر و اعلام کرد که کار ساخت در این مناطق هم‌چنان ادامه دارد. علی دایی دراینستاگرام نوشت:

"سلام دوستان

کار ساخت و ساز ادامه دارد و با قدرت کارها را ادامه می دهیم، این روستا با نوع ساخت و سازی که انجام دادیم تقریبا تبدیل به یک شهرک شده ،مراحل سرامیک کاری وگچ کاری و برق کشی انجام شده و در حال انجام است.به امید ‌خدا تمام سعی ما این است تا قبل از زمستان خانه ها را تحویل دهیم

لازم می دانم از کسانی که در این پروژه همراه من و شما هستند تشکر کنم

روسای محترم سازمان مسکن وشهرسازی،مدیر کل سازمان مسکن ایران،رئیس ستاد بازسازی اردبیل در منطقه سرپل ذهاب ،همکاران زحمت کش آنها و البته تمامی عزیزانی که به ما کمک می کنند".

پیش از این علی دایی برای ارائه توضیحاتی درباره فعالیت خود در مناطق زلزله زده به دادسرا احضار شده بود که البته اعلام کرده بود به دادسرا نخواهد نرفت. او امروز دو تصویر مقایسه‌ای در فاصله سه ماه اخیر از منطقه ای یکسان را دراین پست به اشتراک گذاشته است.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

دیدگاه‌ها

تصویر حجت
۲ تا نکته از تصاویر برداشت میشه: اول اینکه چرا باید کار ساخت و ساز ۱۰ ماه بعد از زلزله و بعد از سپری شدن زمستان شروع شده باشه؟ دوم چرا کوه و تپه پشت روستا تو پاییز سرسبزتر از اول تابستونه!؟
ارسال شده توسط حجت در 16 آبان 97 - 20:44

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه