کد مطلب: 

220778
تمامی مشترکین دائمی تلفن همراه کشور می‌توانند شماره همسان خط خود را با 75 درصد تخفیف از رایتل خریداری کنند.
شماره‌ی همسان خط دائمی خود را با 75 درصد تخفیف از رایتل خریداری کنید

به گزارش سیتنا، روابط عمومی رایتل، اعلام کرد: تمامی مشترکین دائمی تلفن همراه کشور، می‌توانند در قالب طرح «از رایتل 20 بگیرین»، شماره همسان خط خود را با 75 درصد تخفیف از رایتل خریداری کنند و مشترک سیم‌کارت دائمی این اپراتور شوند.

در این طرح، هفت رقم از شماره تماس مشترک ثابت مانده و تنها پیش شماره تغییر خواهد کرد و فرد می‌تواند از مزایای سیم‌کارت دائمی رایتل با پیش شماره 0920 استفاده کند.

متقاضیان خرید این سیم‌کارت از  75 درصد تخفیف برخوردار خواهند شد؛ به این معنا که مشترک جدید فقط با پرداخت 30 هزار تومان می‌تواند سیم‌کارت دائمی رایتل، همسان شماره سیم‌کارت دائمی خود را داشته باشد و از مزایای شبکه رایتل، شامل پوشش سراسری، پایین‌ترین تعرفه خدمات در کشور و همچنین بسته های جذاب و متنوع، بهره‌مند شود. همچنین مشترک، با خرید و فعالسازی این سیم‌کارت از هدیه بسته آغازین رایگان شامل یک گیگابایت اینترنت و 1000 دقیقه مکالمه درون شبکه با اعتبار استفاده 30 روز، برخوردار خواهد شد.

گفتنی است؛ استفاده از مزایای این طرح، از 15 آبان امکان‌پذیر است و علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به صفحه ثبت نام و خرید سیم کارت / طرح شماره همسان و فروشگاه‌های رایتل نسبت به خرید اقدام کنند.

برای تکمیل فرآیند ثبت نام و خرید، یک پیامک حاوی کد رمز، از طرف رایتل برای شماره دائمی شخص ارسال خواهد شد و امکان ثبت نام طرح تنها با درج کد رمز دریافتی، امکانپذیر است.

شایان ذکر است؛ سقف اعتبار این نوع سیم‌کارت  ، 30 هزار تومان است. همچنین امکان ترابرد خروجی برای خریداران این محصول، با پرداخت تمامی کارکردها در زمان درخواست و پرداخت مبلغ 90 هزار تومان (بدون احتساب مالیات برارزش افزوده) ما به التفاوت قیمت سیم‌کارت طرح حاضر با قیمت مصوب 120 هزار تومان سیم کارت دائمی، وجود دارد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

دیدگاه‌ها

تصویر علیرضا
خیلی سیم کارت خوبیه
ارسال شده توسط علیرضا در 22 آبان 97 - 21:11
تصویر سارا سیف جمالی
خرید سیم کارت
ارسال شده توسط سارا سیف جمالی در 30 آبان 97 - 21:47
تصویر سارا سیف جمالی
خرید سیم کارت
ارسال شده توسط سارا سیف جمالی در 01 آذر 97 - 13:22
تصویر غلامرضا صادقی
لطفاً سیستم رایتل راارتقاداده تا بتوان سیم کارت انتخاب نمود_باتشکر
ارسال شده توسط غلامرضا صادقی در 21 آذر 97 - 23:55
تصویر رضا عباسی
سلام میخوام در طرح همسان سازی شرکت وثبت نام کنم
ارسال شده توسط رضا عباسی در 13 دى 97 - 09:35

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه