کد مطلب: 

220672
صفحه اینستاگرامی منتسب به سردار قاسم سلیمانی در واکنش به دونالد ترامپ با انتشار عکسی نوشت: "ترامپ قمارباز! من حریف تو هستم."
پاسخ اینستاگرامی سردار سلیمانی به ترامپ: ترامپ قمارباز! من حریف تو هستم

به گزارش سیتنا، در شرح تصویر انتشار یافته در اینستاگرام سردار سلیمانی، آمده است:

‌‌شما برای ما خط و نشان می‌کشید؟ ایران را نمی‌خواهد، نیروهای مسلح ایران را نمی‌خواهد؛ من حریف شما هستم؛ نیروی قدس حریف شماست. بدانید هیچ شبی نیست که ما بخوابیم و به شما فکر نکنیم. به شما می‌گویم آقای ترامپ قمارباز! بدان در آنجایی که فکر نمی‌کنی، ما در نزدیک شما هستیم. در هر کجا که تصور نمی کنید ما در کنار شما هستیم. ما ملت شهادت هستیم، ما ملت امام حسین (علیه‌السلام) هستیم. بپرس ما حوادث سختی را پشت سر گذاشتیم. بیا! ما منتظریم؛ ما مرد این میدان برای شما هستیم. شما می‌دانید این جنگ یعنی نابودی همه امکانات شما، این جنگ را شما شروع می‌کنید اما پایانش را ما ترسیم می‌کنیم. بنابراین نباید به ملت ایران اهانت بکنید، نباید به رئیس جمهور ما اهانت بکنید، باید بدانید که چه می‌گویید. از پیشینیان خودتان بپرسید. از تجربه‌ی آنها بهره ببرید. یقینا در داخل آمریکا کسانی هستند و موسسات مطالعاتی فراوانی هستند که اینها را مطالعه می‌کنند، به او گوشزد می‌کنند و به او یادآوری می‌کنند. ۹۷/۵/۴

گفتنی است؛ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تصویری از خود را در توئیتر به اشتراک گذاشت و بر روی آن به بازگشت تحریم‌ها در 13 آبان اشاره کرده بود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه