کد مطلب: 

219668
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران پیرامون مطالبات هزار میلیارد تومانی بازنشستگان شرکت مخابرات ایران که از سال 1389 تا کنون باقی مانده است، از بازنشستگان تا پایان سال فرصت خواست.
فیلم/ تعهد مدیرعامل شرکت مخابرات ایران برای پرداخت مطالبات هشت ساله‌ی بازنشستگان: تا پایان امسال به بنده فرصت دهید؛ اگر راهکاری برای پرداخت مطالباتتان پیدا نکردم خودم هم از مخابرات می روم

به گزارش خبرنگار سیتنا، مهندس سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در جمع بازنشستگان معترض این شرکت، گفت: من به شما تعهد می دهم که تا پایان امسال اگر موفق به حل مشکل شما نشویم باید خودمان برویم.

صدری خاطرنشان کرد: شما هشت سال تحمل کرده اید، تا پایان امسال هم به بنده فرصت دهید. اگر مشکلتان حل نشد بنده می روم.

گفتنی است؛ روز گذشته (دوشنبه) جمعی از بازنشستگان شرکت مخابرات ایران در اعتراض به عدم پرداخت رفاهیات مطابق جدول رفاهی آیین‌نامه‌ی حقوق و دستمزد کارکنان و بازنشستگان شرکت مخابرات ایران مصوب سال 1389 بعد از خصوصی سازی مخابرات در مقابل ساختمان مرکزی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حضور یافتند.

اگرچه بخشی از این مطالبات که از سال 1389 باقی مانده بود طی ماه های اخیر و حضور تیم مدیریتی جدید شرکت مخابرات ایران پرداخت شد، ولی بخش پرداخت نشده‌ی این مطالبات بالغ بر یک هزار میلیارد تومان تخمین زده می‌شود.

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه

یادداشت