کد مطلب: 

219634
صبح امروز (دوشنبه) تجمع تعدادی از بازنشستگان شرکت مخابرات ایران در استان های مختلف که به دلیل عدم دریافت رفاهیات جلوی ساختمان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حضور یافته بودند، با حضور مهندس آذری جهرمی پایان یافت.
وزیر ارتباطات: پیگیر رفع مشکل بازنشستگان شرکت مخابرات ایران هستم (+فایل صدای وزیر)

به گزارش خبرنگار سیتنا، جمعی از بازنشستگان شرکت مخابرات ایران در استان های مختلف صبح امروز (دوشنبه) در اعتراض به عدم پرداخت رفاهیات بازنشستگان مطابق جدول رفاهی آیین‌نامه‌ی حقوق و دستمزد کارکنان و بازنشستگان شرکت مخابرات ایران مصوب سال 1389 بعد از خصوصی سازی مخابرات در مقابل ساختمان مرکزی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حضور یافتند.

به دنبال اطلاع مهندس آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از حضور بازنشستگان مخابرات مقابل ساختمان محل کارش، در جمع آنان حضور یافت و پس از شنیدن سخنان معترضین توضیحات برای پیگیری مشکل انها را ارائه داد.

آذری جهرمی تاکید کرد: اگر ما امروز بر مسند وزارت ارتباطات تکیه کرده ایم حاصل سال ها تلاش شماست. صدایتان را شنیدم و شخصا پیگیر حقوقتان هستم.

وی افزود: اگرچه مطالبات شما قریب به 9 سال است که باقی مانده ولی مهندس صدری و تیمشان و سهامدار عمده در شرکت مخابرات ایران به نتیجه رسیده اند که مطالبات شما را پرداخت کنند، لذا شما هم فرصت دهید تا نقدینگی فراهم شود.

اگرچه بخشی از این مطالبات که از سال 1389 باقی مانده بود طی ماه های اخیر و حضور تیم مدیریتی جدید شرکت مخابرات ایران پرداخت شد، ولی بخش پرداخت نشده‌ی این مطالبات بالغ بر یک هزار میلیارد تومان تخمین زده می‌شود.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه

یادداشت