کد مطلب: 

218836
دکتر عارف در بازدید از غرفه‌ی سیتنا در نوزدهمین نمایشگاه تلکام:
دکتر محمد رضا عارف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده‌ی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در غرفه‌ی گروه رسانه ای سیتنا در نمایشگاه ایران تلکام 2018 حضور یافت و از دست‌اندرکاران این رسانه تقدیر کرد.
ICT یک فرصت و یک مزیت برای کشور است/ راهبرد اصلی ما در این بخش تامین نیازهای کشور و حضور در کشورهای منطقه است/ سیتنا می‌تواند در هدایت نخبگان نقش‌آفرین باشد

به گزارش سیتنا، دکتر محمد رضا عارف، رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس که در دومین روز برپایی نمایشگاه بین المللی ایران تلکام 2018 از شرکت‌های مخابراتی و ارتباطی حاضر در نمایشگاه بازدید می کرد، در غرفه‌ی گروه رسانه ای سیتنا در سالن 6 این نمایشگاه حضور یافت و دفتر یادبود سیتنا را امضاء کرد.

دکتر عارف در دفتر یادبود سیتنا نوشت:

بسمه تعالی

از تلاش های ارزنده همکاران عزیزم در گروه رسانه ای سیتنا تقدیر و تشکر می کنم. ICT یک فرصت و یک مزیت برای کشور ما است و قطعا راهبرد اصلی ما در این بخش نه تنها تامین نیازهای کشور است، بلکه حضور در کشورهای منطقه و افزایش سهم این بخش در تولید ناخالص داخلی یک الزام است.

سیتنا می تواند در این مسیر کمک دهنده و یاور نخبگان این بخش باشد. برای همه دست اندرکاران و تلاشگران این گروه توفیق بیشتر را از خدای بزرگ خواستارم.

محمدرضا عارف

1397/7/12

گزارش تصویری سیتنا از بازدید دکتر عارف از غرفه گروه سیتنا را ببینید:

عکاس ها: حسین شهلایی - ساناز دستگیر

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه