کد مطلب: 

218144
در پی درگذشت سعید کنگرانی بازیگر قدیمی سینمای ایران بسیاری از چهره‌های عالم سینما از جمله پرویز پرستویی، رامبد جوان و مهناز افشار از رسانه اجتماعی اینستاگرام برای تسلیت گفتن استفاده کردند.
واکنش اینستاگرامی هنرمندان به درگذشت سعید کنگرانی

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، سعید کنگرانی بازیگر فیلم «دایره مینا» دیروز جمعه ۲۳ شهریور در اثر سکته قلبی درگذشت. انتشار خبر درگذشت این بازیگر خیلی زود واکنش‌هایی در فضای مجازی در پی داشت که برخی نمونه‌های آن‌ را مرور می‌کنیم.

در این رابطه پرویز پرستویی در اینستاگرام نوشت: «سعید کنگرانی هم درگذشت ! درگذشت ایشان را به خانواده محترم‌ و دوستدارانش و جامعه هنری تسلیت عرض میکنم.»

پیام تسلیت رامبد جوان هم کوتاه بود: «سعید کنگرانی درگذشت. تسلیت به جامعه هنر.»

مهناز افشار هم در این باره نوشت‌: «سعید کنگرانی هم رفت. چقدر غم‌انگیز.»

عبدالله اسکندری چهره‌پرداز مشهور سینمای ایران از سعید کنگرانی به عنوان رفیق زمان «دایی جان ناپلئون» نام برد و نوشت: «رفیق زمان دائی جان ناپلون هم پرکشید. روحش شاد»

کامبیز دیرباز هم کنگرانی را مظلوم‌ترین آکتور سینمای ایران توصیف کرد و نوشت: «مظلومترین آکتور سینمای ایران از میان ما رفت، خدا میدونه هفته پیش چقدر ذوق کردم که شنیدم قراره دوباره جلوی دوربین هنرنمایی کنید جناب کنگرانی. روحتان در زیباترین نقطه ابدیت آرام باد.»

این‌ها تنها نمونه‌هایی از واکنش گسترده هنرمندان به درگذشت سعید کنگرانی بود از دیگر چهره‌هایی که درگذشت او را در اینستاگرام تسلیت گفتند می‌توان به مهران احمدی، باران کوثری، شیلا خداداد، تهمینه میلانی و بهاره رهنما اشاره کرد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه