کد مطلب: 

217076
آذری جهرمی در آستانه‌ی سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، آنچه در دوران جنگ تحمیلی بر آزادگان گذشت را غیرقابل تصور به خصوص برای نسل امروز دانست و گفت: همه آزادگان در دوران اسارت با تحمل مجروحیت در شرایط بدی نگهداری می شدند که صبر و تحمل آنها نشان از روحیه و‌ انگیزه و ضریب اعتقادی بالای آنان دارد که دارایی و پشتوانه نظام اسلامی محسوب می شود.
آنچه در دوران جنگ تحمیلی بر آزادگان گذشت برای نسل امروز غیرقابل تصور است/ همه ما در هر مسند و جایگاهی که قرار داریم مدیون آزادگان، جانبازان و شهدا هستیم/ برخی از مسوولان یادشان رفته که چه اتفاق هایی در کشور افتاده و نیاز به مرور و یادآوری دارند

به گزارش سیتنا، مهندس آذری جهرمی در آستانه‌ی سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی از آزادگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تقدیر به عمل آورد.

آذری جهرمی در این مراسم با تشکر از همه زحمات و مرارت هایی که آزادگان در طول جنگ متحمل شدند، گفت: از آنجایی که از قبل با آزادگان و‌ به خصوص مرحوم ابوترابی نشست و برخواست داشتم، گوشه کوچکی از آنچه بر آنها گذشته است را شنیده ام که تصور لحظه ای از آن دوران برای همه ما و‌ بخصوص نسل امروز غیرقابل باور است.

وی با بیان اینکه در دوران جنگ تحمیلی عده ای از جوانان ما با گذشتن از عمر و جوانی خود پای اعتقادات و ایدئولوژی خود ایستادند و‌ به جنگ رفتند و عده ای باز نگشتند و عده ای با تن های مجروح بازگشتند و عده ای نیز در اسارت ماندند، اظهار کرد: همه آزادگان در دوران اسارت با تحمل مجروحیت در شرایط بدی نگهداری می شدند که صبر و تحمل آنها نشان از روحیه و‌ انگیزه و ضریب اعتقادی بالای آنان دارد که دارایی و پشتوانه نظام اسلامی محسوب می شود.

وزیر جوان کابینه دوازدهم با اشاره به مسند و جایگاه خود تصریح کرد: همه ما در هر مسند و جایگاهی که قرار داریم مدیون آزادگان، جانبازان و شهدا هستیم؛ در حالی که نسل جوان با اتفاق هایی که در آن دوران افتاده بیگانه است و نیاز به بازگو کردن و یادآوری شرایط و اتفاق ها آن دوران داریم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه حتی برخی از مسوولان هم یادشان رفته که چه اتفاق هایی در کشور افتاده و نیاز به مرور و یادآوری دارند، خاطرنشان کرد: قطعا یادآوری آن دوران به اصلاح رفتار و تصمیم گیری های امثال بنده کمک می کند و تمام زحمات و از خودگذشتگی آنان را ارج می نهیم.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه