کد مطلب: 

216359
در پاسخ وزیر ارتباطات به فیض الله عرب سرخی، طرح شد:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به پرسش فیض الله عرب سرخی، توئیت کرد: در لیست شرکتها، شرکتی بود که حدود ۲۶ میلیون یورو برای واردات گوشی اپل ارز تخصیصی داشت، اما آن شرکت گوشی‌هایی وارد کرده بود که بخشی را در بازار گرانفروشی کرده بود و بخشی را احتکار.
شفاف سازی آذری جهرمی پیرامون تخصیص ۲۶ میلیون یورو ارز برای واردات گوشی اپل به شرکتی خاص/ آن شرکت گوشی‌هایی وارد کرده بود که بخشی را در بازار گرانفروشی کرده بود و بخشی را احتکار/ برای گرانفروشی جریمه و گوشی های احتکاری هنوز توقیف اند

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توییتر به پرسش فیض الله عرب سرخی، عضو حزب توسعه ملی درباره واردات گوشی آیفون پاسخ داد.

عرب سرخی سوال کرد: جناب آذری جهرمی؛ شنیده می شود یک گروه صاحب نفوذ با دریافت ۲۶ میلیون دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی اقدام به واردات ۱۲ هزار موبایل اپل کرده که ردی از آن در بازار رسمی نیست. لطفا شفاف سازی بفرمایید .

آذری جهرمی هم پاسخ داد: در لیست شرکتها، شرکتی بود که حدود ۲۶ میلیون یورو برای واردات گوشی اپل ارز تخصیصی داشت، اما آن شرکت گوشی‌هایی وارد کرده بود که بخشی را در بازار گرانفروشی کرده بود و بخشی را احتکار. برای گرانفروشی جریمه و گوشی های احتکاری هنوز توقیف اند و منتظر دستور قضایی رفع توقیف و عرضه به بازار.

عرب سرخی هم تاکید کرد: سلام و تشکر، علاوه بر برخورد قانونی با متخلف ، معرفی متخلفین به جامعه، کمک به شفافیت و محدود شدن فضا برای تخلفات بعدی است.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه