کد مطلب: 

215771
اقدام عضو جوان کابینه‌ی تدبیر و امید حین دیدار با امام جمعه خرمشهر؛
عضو جوان کابینه دوازدهم همچنین در پاسخ به مشکلات مطرح شده از سوی امام جمعه خرمشهر درباره افزایش بیکاری در خرمشهر طی تماس هایی با مدیرعامل یکی از شرکت های تولیدی و‌ همچنین مسوولان گمرک، ضمن رفع مشکل ورود قطعات از گمرک، مدیرعامل شرکت مذکور را ملزم کرد تا با شروع مجدد تولید، نسبت به اتمام تعهدات خود اقدام کند.
رفع مشکل‌ یک شرکت تولیدی در خرمشهر و دریافت تعهد برای بازگشت بیش از دو هزار نیروی بیکار شده

به گزارش سیتنا، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و‌فناوری اطلاعات در دومین روز‌ از سفر به استان خوزستان بعد از شرکت در شورای شهر باغملک راهی خرمشهر شد. در این مسیر که استاندار خوزستان نیز حضور داشت، آذری جهرمی با حضور‌ در مرکز تقسیم کننده آب منطقه از آخرین وضعیت انتقال آب شرب و کشاورزی به آبادان و‌ خرمشهر بازدید کرد.

در ادامه وزیر کابینه تدبیر و‌ امید به محض ورود به شهر خرمشهر به دیدار حجت الاسلام موسوی فرد امام جمعه خرمشهر رفت. در این دیدار آذری جهرمی از ایستادن روحانیت در کنار مردم و‌ کمک در ایام قطعی آب این شهر تشکر کرد و آن را مایه امیدواری مردم دانست.

عضو جوان کابینه دوازدهم همچنین در پاسخ به مشکلات مطرح شده از سوی امام جمعه خرمشهر درباره افزایش بیکاری در خرمشهر طی تماس هایی با مدیرعامل یکی از شرکت های تولیدی و‌ همچنین مسوولان گمرک، ضمن رفع مشکل ورود قطعات از گمرک، مدیرعامل شرکت مذکور را ملزم کرد تا با شروع مجدد تولید، نسبت به اتمام تعهدات خود اقدام کند. نزدیک به دو هزار نیروی انسانی این شرکت به دلیل عدم تولید، بیکار شده بودند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد امام جمعه خرمشهر نیز با اشاره به مشکل کمبود آب و برق گفت: در دوران مذاکرات هسته ای بخاطر دارم صحبت هایی در مورد تولید برق از انرژی هسته ای شد که خوب است برای نقاط مختلف نیروگاه های هسته ای در اندازه های مختلف تاسیس شود.

وی همچنین به تجربه انتقال آب برای کشت خرما از فاصله ۶۰۰ کیلومتری در فلسطین اشغالی اشاره کرد و افزود: ما نیز می توانیم از دریای عمان یا خلیج فارس آب را برای کشاورزی یا شرب بیاوریم.
آذری جهرمی همچنین در این سفر ضمن بازدید از مرکز تقسیم آب خوزستان، با حضور در مرکز تصفیه آب آبادان در جریان ‌وضعیت کیفیت و ‌کمیت آب جریان یافته در لوله ها قرار گرفت.

عضو دولت تدبیر و امید در این سفر با مردم محلی دیدار و پای صحبت و درد دل آنها نشست.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه