کد مطلب: 

215751
روایت مهندس آذری جهرمی از سفرش به استان خوزستان:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیرامون سفرش به استان خوزستان، نوشت: مسلما باید بهترین ها برای این آزادگان فراهم گردد و دولت مصمم است با تمامی امکانات موجود برای جبران خسارت‌های وارده تلاش کند.
دریافت مهر تایید انجام وعده‌ها از هموطن خوزستانی‌ام در روستایی بسیار برایم ارزش داشت/ دولت مصمم است با تمامی امکانات موجود برای جبران خسارت‌های وارده به تلاش کند

به گزارش سیتنا، مهندس آذری جهرمی با توضیح سفرش به استان خوزستان، در اینستاگرامش نوشت:

وعده باید وفا شود
دو روز گذشته بنده و همکارانم مفتخر بودیم برای سومین بار میهمان مردم شریف خوزستان باشیم. اگر چه مدت سفر نسبت به حجم بسیار کارهای انجام شده، کوتاه بود اما موجب خرسندی بود که از زبان هموطن عزیز خوزستانی‌ام در روستایی، مهر تایید بر انجام وعده های داده شده را دریافت نمودم و یک دنیا برایم ارزش داشت. مسلما هیچ گاه حرکتی صورت نمی‌گیرد مگر آن که همدلی و همزبانی با آن همراه باشد.
در همین حال، مبهوت شرافت و بزرگ منشی هموطنان خوزستانی بودم که با مناعت طبع خود به زیبایی تمام به همگان درس امید و یکپارچگی می‌آموزند. عزتمندانه سختی را تحمل می‌کردند و با مهربانی مشکلات را بیان و از اقدامات خدمتگزاران خود قدردانی می نمودند.
مسلما باید بهترین ها برای این آزادگان فراهم گردد و دولت مصمم است با تمامی امکانات موجود برای جبران خسارت‌های وارده تلاش کند.
البته با استفاده از فناوری اطلاعات می‌توان بسیاری از این مشکلات را ریشه‌ای حل نمود که با برنامه ریزی‌های صورت گرفته، آینده روشنی ان شاء الله در انتظار است.

تحیا خوزستان ارض الصمود والجهاد

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه